Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Milvokio „Bucks“ (28-5) net ir be lygos MVP Giannio Antetokounmpo, kuris jaučia nugaros skausmus, išvykoje 112:86 sutriuškino Atlantos „Hawks“ (6-26), o šeimininkų nesėkmę dar labiau apkartino lyderio patirta trauma.

18
32
17
83%
5/6

„Hawks“ gynėjas Trae Youngas antrajame kėlinyje susižeidė dešinę čiurną ir tik komandos draugų padedamas buvo išvestas už aikštelės ribų.

Rentgeno nuotrauka lūžių neparodė, tačiau Youngas su komanda nevyks į Čikagą ir liks gydytis Atlantoje, skelbia JAV žiniasklaida.

Snaiperis aikštėje spėjo išbūti 15 minučių ir per jas pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.).

Youngas šį sezoną yra ketvirtas pagal rezultatyvumą NBA krepšininkas ir vidutiniškai per 34 minutes pelno po 28,5 taško bei atlieka po 8,3 rezultatyvaus perdavimo.

Šioje dvikovoje nugalėtojų gretose galingą dvigubą dublį surinko Ersanas Ilyasova – 18 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių.

„Hawks“: Allenas Crabbe'as 20, Trae Youngas ir Kevinas Huerteris po 12, Camas Reddishsas 11.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 23, Brookas Lopezas 19, Ersanas Ilyasova 18 (17 atk. kam.), Robinas Lopezas ir Donte DiVincenzo po 10.