Nuotr.: BNS
  • „Rytas“ namuose 82:77 palaužė „Lietkabelį“

• Eimantas Bendžius rungtynių pabaigoje pataikė tris tritaškius paeiliui

• Paco Cruzas pelnė 24 taškus ir surinko 23 naudingumo balus

Eimantas Bendžius per paskutines dvi susitikimo minutes atseikėjo tris tolimus metimus, o jo vedamas Vilniaus „Rytas“ (11-5) pasiekė dramatišką pergalę.

Fotogalerija

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 82:77 (18:14, 19:31, 25:10, 20:22) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (9-6) pasipriešinimą.

Prieš trečiojo kėlinio pabaigą „Rytas“ sužaidė sėkmingą atkarpą. Arnas Butkevičius atliko sėkmingą reidą krepšio link, Eimantas Bendžius smeigė tritaškį, Mindaugas Girdžiūnas surinko 5 taškus paeiliui ir ketvirtį 10:2 atkarpa užbaigę vilniečiai pirmavo 62:55.

Nepaisant to, „Lietkabelis“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir po Margirio Normanto tritaškio ketvirtojo kėlinio viduryje, rezultatas tapo lygus – 66:66.

Vis tik tuomet Paco Cruzas pelnė 4 taškus iš eilės, Eimantas Bendžius smeigė du tritaškius paeiliui ir po spurto 10:2, „Rytas“ susikrovė solidų pranašumą – 76:68. Kaip bebūtų, „Lietkabelis“ pasiduoti linkęs nebuvo.

Martynas Sajus pelnė taškus iš po krepšio, Željko Šakičius smeigė tritaškį ir, likus žaisti 1 min. 20 sek., svečių deficitas sumenko iki trijų taškų (73:76). Svečiai dar kartą apsigynė, o Tomas Dimša atliko greitą reidą į „Ryto“ baudos aikštelę bei dar labiau priartino „Lietkabelį“ – 75:76.

Kaip bebūtų, savąjį žodį ir vėl tarė Bendžius. „Ryto“ kapitonas, likus 32,5 sekundės, smeigė tritaškį atšokus bei įpūtė gaivų oro gūsį šeimininkams (79:75). Po šio epizodo Dimša pataikė dar vieną dvitaškį, kuomet iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę 23,8 sekundės.

24
23
60%
6/10
100%
3/3

Panevėžiečiai prasižengė prieš Bičkauskį, kuris realizavo tik vieną baudos metimą. Vis tik „Lietkabelis“ nesugebėjo atkovoti kamuolio gynyboje ir Cruzas prie baudų metimo linijos nebeklydo bei įtvirtino „Ryto“ pergalę.

Vis tik pagrindiniu pergalės kalviu tapo Cruzas, kuris pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 4 kartus suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo „Rytas“, tačiau „Lietkabelis“ greitai atsitiesė bei grįžęs į rungtynes išlygino žaidimą.

Vis tik panevėžiečiai kur kas sėkmingiau užbaigė pirmąją mačo dalį. Vytenis Lipkevičius smeigė tritaškį, Paulius Valinskas pataikė sudėtingą metimą, dar du taškus pridėjo Martynas Sajus, o svečiai antrąjį kėlinį baigė spurtu 14:7 bei įgijo 8 taškų persvarą – 45:37.

„Rytas“: Francisco Cruzas 24 (6/10 dvit., 3/4 trit.), Eimantas Bendžius 19 (5/11 trit.), Martynas Echodas 10 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 16 (3/8 trit., 8 rez. perd.), Margiris Normantas ir Martynas Sajus (5/8 dvit.) po 12, Vytenis Lipkevičius 10 (3/4 trit.).

Atrinkti (0) Visi (73)
Ar tikrai jums reikia tokiu inkaru kaip juockis ir australas? ar geriau paimti septynuolikmecius Marciulioni ir Tubeli i ju vieta jau dabar? :)
2019-12-28
+8
R
Kaip smagu kai taip pagerbia savo komentarais aktyviausi ryto priešai😁 negi taip gyvenima jūms pagadino😁 apgailėtini 😁
2019-12-28
+6
robis
Tavo gyvenimas senai sugadintas po istiso, desimties sezonu tavo raudonos merdejancios komandeles zaginimo nuo Zalgirio😂😂
2019-12-28
+4
Zalgiriss
vienas is nemekstamiausiu zaideju tai bendzius.buciuoja sau ranka nu nz kaskos nedaknista.o kodel kai neimeta nenusikerta sau rankos lopas