Nuotr.: Lokomotiv Kuban
Nuotr. Lokomotiv Kuban

Panašu, jog Mindaugas Kuzminskas Krasnodaro „Lokomotiv“ gretose jaučiasi vis geriau.

VTB Vieningosios lygos mače Kuzminsko metimas, likus 10 sekundžių, lėmė „Lokomotiv“ pergalę 85:83 (20:22, 19:17, 30:22, 16:22) išvykoje prieš Zelionos Guros „Stelmet“ ekipą.

Iš viso Kuzminskas per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/3 dvit., 4/7 trit., 7/7 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, nė karto nesuklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Ludvigas Hakansonas smeigė tritaškį su pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį – 81:80. Vis tik jau kitos aikštelės pusėje taikliu tolimu metimu atsakė Mantas Kalnietis, sugrąžinęs pranašumą svečiams – 83:81.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei, buvęs „Ryto“ legionierius Drew Gordonas realizavo baudų metimus bei rezultatą išlygino (83:83). Vis tik tuomet, likus 10 sekundžių iki mačo pabaigos, Kuzminskas pataikė metimą iš po krepšio ir „Lokomotiv“ vėl buvo priekyje.

Hakansonas dar spėjo išmesti tritaškį po paprašytos minutės pertraukėlės, bet metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė svečiai.

Kalnietis per 23 minutes prie pergalės pridėjo 8 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit.), 5 rezultatyvius perdavimus, po 1 atkovotą bei perimtą kamuolį bei 9 naudingumo balus.

„Stelmet“: Drew Gordonas 14 (5/10 dvit., 9 atk. kam.), Ivica Radičius 13 (5/9 dvit.), Tony Meieris 12, Joe Thomassonas 10.

„Lokomotiv“: Samas Dekkeris 27 (9/12 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 33 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 23 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Dimitrijus Kulaginas 9.

Atrinkti (0) Visi (11)
2019-12-29
+4
Zeliona
o tai ir zeliona stelmet nereikia nuvertint loko turejo ir didesne persvara nepasigyne ir priartejo bet svarbu laimejo
2019-12-29
-7
Toks jo lygis
2019-12-28
-8
Loko
Kuzminskas Kuo toliau tuo labiau tampa Lyderiu siendien svarbiu metu patrauke metimais