Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Vilniaus „Rytas“ šį vakarą namuose pasiekė nelengvą pergalę, kuomet 82:77 pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ ir taip atsirevanšavo varžovams už nesėkmę lapkričio mėnesį.

Fotogalerija

Po rungtynių vyriausiasis vilniečių treneris Dainius Adomaitis akcentavo prastą pirmą rungtynių pusę bei kur kas sėkmingiau sužaistą antrąją susitikimo dalį.

„Kaip ir kalbėjome prieš rungtynes, žaisime prieš gerai organizuotą rungtyniaujančią komandą, kuri labai gerai žaidžia, jeigu pelno daug lengvų taškų. Pirmoje pusėje su tuo nesugebėjome susitvarkyti, praleidome daugiau nei 10 tokių taškų. Antroje buvo toks (lengvas) taškas buvo tik vienas ir tai yra pagrindinis akcentas.

Aišku, jeigu nori laimėti rungtynes, tu negali žaisti ketvirčio praleisdamas 31 tašką. Čia ir buvo pagrindinė mūsų bėda – gynyba antrajame ketvirtyje, kuriame buvome per minkšti. Antroje pusėje šaunuoliai vyrai. Gera energija, kas išėjo nuo suolo, kiekvienas davė. Tie du blokai vienos atakos metu, automatiškai įsijungė fanai, kuriems tikrai norisi labai padėkoti“, – po mačo sakė Adomaitis.

Tuo metu Nenadas Čanakas savotiškai pritarė Adomaičiui bei sakė, jog lemiamas lūžis įvyko po ilgosios pertraukos.

„Trečiojo kėlinio pradžia buvo lemtinga. Pradėjome per lėtai, be jokio spaudimo ir priėmėme blogus sprendimus puolime. Vėliau turėjome dar šansų pirmauti, bet jų neišnaudojome ir viskas. Už trijų dienų laukia mačas su „Šiauliais“, taigi turime toliau dirbti“, – sakė „Lietkabelio“ strategas.