Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau tokio jo žaidimo nepakako tam, kad lietuvio atstovaujamas „Grizzlies“ (12-21) klubas švestų pergalę.

31
36
10
10

Memfio ekipa sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače išvykoje 110:119 (11:26, 28:24, 29:32, 42:37) nusileido Denverio „Nuggets“ (22-9) krepšininkams.

Valančiūnas per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 10 kamuolių, sykį varžovą apvogė, vieną metimą blokavo, kartą prasižengė ir du sykius suklydo.

Beje, 8 iš 14 savo taškų Valančiūnas surinko per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes.

Tuo metu su lietuviu po krepšiais grūmęsis serbas Nikola Jokičius buvo absoliutus „Nuggets“ lyderis. Krepšininkas per 33 minutes užfiksavo trigubą dublį – įmetė 31 tašką (10/14 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud. met.), sugriebė 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, tačiau pasiekė pražangų limitą.

Taip Jokičius pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą ir užfiksavo jau septintąjį trigubą dublį.

„Pirmajame kėlinyje jie pelnė 11 taškų, o lemiamame ketvirtyje – 42. Tai didžiulis skirtumas. Turime būti labiau susikaupę užbaigdami kėlinius, užbaigdami rungtynes“, – po susitikimo kalbėjo Jokičius.

„Nuggets“ po šio mačo sugrįžo į pergalių kelią ir per pastaruosius 9 susitikimus pralaimėjo vos vieną kartą. Tuo metu „Grizzlies“ per paskutines penkerias rungtynes varžovams nusileido tris sykius.

„Grizzlies“ ketvirtajame ketvirtyje pataikė 61,5 proc. metimų, antroje susitikimo pusėje iš žaidimo metė 60,4 procentų taiklumu, kai pirmajame kėlinyje buvo pataikę vos 3 iš 14 metimų iš žaidimo. Taip pirmojoje rungtynių pusėje Memfio ekipa pataikė daugiau baudų nei metimų – 13 prieš 12.

Daugiausia pataiko: Ja Morant

„Nuggets“ tarpusavio susitikimuose šventė ketvirtąją pergalę iš eilės, o per paskutinius 38 susitikimus yra laimėję 31 kartą.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 6 praž.), Willas Bartonas 19 (7 rez. perd.), Jamalas Murray ir Masonas Plumlee (7 atk. kam.) po 15, Gary Harrisas ir Jerami Grantas po 12, Michaelas Porteris 11.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 20, De'Anthony Meltonas 17, Ja Morantas 16 (8 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15 (5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. kam.), Tyusas Jonesas 8 (7 rez. perd.).

Visi šios nakties rezultatai:

Gruodžio 29 d., sekmadienis
Denver Nuggets Memphis Grizzlies 119-110 stat »
Boston Celtics Toronto Raptors 97-113 stat »
New Orleans Pelicans Indiana Pacers 120-98 stat »
Miami Heat Philadelphia 76ers 117-116 stat »
Washington Wizards New York Knicks 100-107 stat »
Chicago Bulls Atlanta Hawks 116-81 stat »
Houston Rockets Brooklyn Nets 108-98 stat »
Minnesota Timberwolves Cleveland Cavaliers 88-94 stat »

Atrinkti (0) Visi (8)
kunigas
Dar paaakykit kad Jokicius nera statistas, pastoviai trigubas dublis su apvaliais skaiciais. Kitavertus jis ramiu veidu vos pasokdamas uz JV visa galva auksciau
2019-12-29
-7
R
JOKIČIUS- JĖGA!!!
2019-12-29
+3
Pirmas kėlinukas tiek Jonui,tiek Memfiui tragiškas buvo.Dar šventinėmis nuotaikomis matyt buvo.Bet po to rimtą kovą davė ir intrigą sukūrė.Pralaimėjo,bet už kovingumą juos galima pagirti.
2019-12-29
+1
vilnietis
"Beje, 8 iš 14 savo taškų Valančiūnas surinko per pirmas tris žaidimo minutes." Rimtai? Ziurejau rungtynes iki kada Jona pakeite antro kelinuko viduryje. Pas ji buvo NULIS tasku ir 5 reboundai. Nuggets pirmavo apie 20 tasku. 😀