Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Jimmy Butleris ne tik, kad buvo šalia trigubo dublio, bet ir pratęsime, likus 2,3 sekundės, pataikė baudos metimą, persvėrusį rezultatą ir leidusį „Heat“ (24-8) krepšininkams švęsti pergalę.

25
27
9
79%
11/14

Majamio klubas sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače visiškai užpildytoje namų arenoje per pridėtą laiką 117:116 (28:33, 26:26, 31:20, 23:29, 9:8) nugalėjo Filadelfijos 76ers“ (23-12) komandą.

Tai buvo jau penkioliktoji „Heat“ pergalė namuose. Kol kas Majamio klubas savo „American Airlines“ arenoje yra suklupęs vos vieną kartą.

Ši pergalė tuo pačiu buvo ir penktoji iš eilės Erikos Spoelstros auklėtiniams, leidusi pakilti į antrąją Rytų konferencijos turnyrinės lentelės poziciją. Tuo metu „76ers“ Majamyje patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje „76ers“ net du kartus turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau per minutę ir 46 sekundes jį iššvaistė – likus 6,9 sekundės Tyleris Herro pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą, papildomas baudos metimas padidino „Heat“ pranašumą iki 2 taškų (108:106).

Visgi Joshas Richardsonas prametė dvi baudas, o Benas Simmonsas viską pavertė taškais, išplėšusiais pratęsimą – 108:108.

Pridėto laiko pabaigoje rezultatas buvo lygus (116:116), tačiau Butleris išprovokavo pražangą, realizavo vieną iš dviejų baudų metimų ir, kaip vėliau paaiškėjo, tai nulėmė „Heat“ pergalę.

Iš viso Butleris susitikime per 41 minutę pelnė 25 taškus (7/19 dvit., 0/2 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Heat“: Jimmy Butleris 25 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Goranas Dragičius 19 (7 rez. perd.), Duncanas Robinsonas ir Tyleris Herro (5 atk. kam.) po 16, Derrickas Jonesas 13 (6 atk. kam.), Bamas Adebayo 11, Kendrickas Nunnas 10 (5 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 35 (11 atk. kam.), Joshas Richardsonas 17 (5 atk. kam.), Benas Simmonsas 15 (11 rez. perd., 7 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 12 (8 atk. kam.), Jamesas Ennisas ir Trey Burke po 11.