Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Ispanijos lygos grandų susidūrime „Barcelona“ (12-3) savo aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir 83:63 (22:5, 17:22, 23:18, 21:18) susitvarkė su Madrido „Real“ (12-3).

Po šio mačo ACB lygoje pirmąja vieta dalijasi trys ekipos. Be „Real“ ir „Barcelonos“, taip pat 12 pergalių ir 3 nesėkmes turi ir Saragosos „Casademont“.

Pirmąjį kėlinį „Barca“ laimėjo net 22:5, o per jį Madrido krepšininkams taškus rinko tik Anthony Randolphas. Kiti žaidėjai prametė 10 metimų.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Barcelona“ greitai įgijo 20 taškų pranašumą (27:7), bei iki ilgosios pertraukos jis ištirpo iki 12.

Trečiajame kėlinyje „Real“ priartėjo iki 36:43, bet „Barcelona“ spurtavo 7:0  ir daugiau svečiams priartėti iki vienženklio skirtumo neleido.

Nugalėtojams Nikola Mirotičius pelnė 20 taškų (5/11 dvit., 7/7 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius. Katalonai įmetė 10 tritaškių iš 20 bandymų.

Pralaimėjusiems nepadėjo Sergio Llullas.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (7/7 baudos), Malcolmas Delaney 14, Kyle’as Kuricas ir Adamas Hanga po 10.

„Real“: Trey Thompkinsas 13 (6/9 metimai), Jaycee Carrollas 9, Walteris Tavaresas 8 (4/4 dvit.).