Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Hjustono „Rockets“ (22-11) šiąnakt vertėsi be ryškiausių savo žvaigždžių, o tai leido pasireikšti buvusiam žalgiriečiui Isaiah Hartensteinui.

27
34
58%
7/12
8

Tiesa, „Rockets“ išvykoje 112:127 (37:36, 27:28, 29:22, 19:41) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-23) krepšininkams, kuriems tai buvo jau ketvirtoji pergalė paeiliui.

Hartensteinas per 34 minutes pelnė 19 taškų (9/11 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 2 kartus suklydo.

19 taškų, 4 rezultatyvūs perdavimai, 9 pataikyti dvitaškiai ir 34 sužaistos minutės – geriausi rodikliai per visą vokiečio karjerą NBA.

„Rockets“ vertėsi be Jameso Hardeno, Russello Westbrooko ir Clinto Capelos, tačiau dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 95:86. Vis tik E‘Twaunas Moore‘as per mažiau nei 2 minutes smeigė net 4 tritaškius iš eilės ir išvedė „Pelicans“ į priekį – 98:96.

Neilgai trukus Jrue Holiday atliko dėjimą, Moore‘as realizavo dvitaškį, taškus pelnė Lonzo Ballas, o „Pelicans“ spurtavo 11:2 bei įgijo 9 taškų persvarą – 109:100. „Rockets“ per likusį laiką rimčiau užsikabinti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu. Apskritai, „Pelicans“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo 41:19.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodęs Ballas pelnė 27 taškus (3/8 dvit., 7/12 trit.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklydo.

„Pelicans“: Lonzo Ballas (7/12 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Brandonas Ingramas (8/13 dvit.) po 27, Jrue Holiday (4/9 trit.) ir E‘Twaunas Moore‘as (5/9 trit.) po 25, Derrickas Favorsas 12 (6/9 dvit., 16 atk. kam.).

„Rockets“: Danuelis House‘as 22 (8/13 dvit.), Ericas Gordonas 20 (4/7 trit.), Isaiah Hartensteinas 19 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Chrisas Clemonsas 16 (4/11 trit., 9 rez. perd.), Benas McLemore‘as 12.