Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Luka Dončičius Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujamai Dalaso „Mavericks“ (21-12) pergalės pasiekti nepavyko.

19
24
2
88%
7/8

Teksaso klubas išvykoje 101:106 (32:20, 19:30, 27:27, 23:29) nusileido Oklahomos „Thunder“ (18-15), kuriai tai buvo trečioji pergalė paeiliui.

„Mavericks“, likus 3 minutėms iki mačo pabaigos, po Dončičiaus tolimo metimo įgijo septynių taškų persvarą (99:92), tačiau tuomet krito į duobę ir prasidėjus lemiamai minutei Chrisas Paulas išvedė šeimininkus į priekį – 102:101.

Likus 20 sekundžių Dennisas Schroderis realizavo abi baudas (104:101), o lemiamoje atakoje tritaškius prametė tiek Maxi Kleberis, tiek Dončičius.

„Manau, kad susikūrėme geras progas, bet kamuolys neįkrito į krepšį, – po mačo kalbėjo Dončičius. – Tikiuosi, kad jis įkris kitose rungtynėse.“

Slovėnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas ir per 40 minučių įmetė 35 taškus (9/12 dvit., 3/16 trit., 8/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidę europiečiai Schroderis ir Danilo Gallinari surinko po 20 taškų.

Svariai prie pergalės prisidėjo Paulas, pelnęs 13 taškų vien per ketvirtąjį kėlinį. Veteranas iš viso surinko 17 taškų (6/13 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

„Mavs“ šioje dvikovoje dėl traumų nepadėjo Kristaps Porzingis ir Timas Hardaway.

„Thunder“: Dennisas Schroderis ir Danilo Gallinari po 20, Shai Gilgeousas-Alexanderis 19 (6/13 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (6/13 dvit., 8 atk. kam.), Nerlensas Noelis 12 (12 atk. kam.), Stevenas Adamsas 10 (11 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (9/12 dvit., 3/16 trit., 8/12 baud., 10 atk. kam.), Maxas Kleberis 14 (14 atk. kam.), Dwightas Powellas 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
Jonvabalis
Islindo vaikuciai hateriai kai vienos varzybos nepaejo :DD kur jus buvot kai 20 varzybu iseiles jis visus i nevilti vare? :D ai gi tiksliai, slepetes po mamos papu :DDD
2020-01-01
+8
Tadulis
Nieko nebus su atitrauktu KP, svajones apie 40% tritaskiu taikluma. Taip jis gali permesti virs ranku visiems, ir ka jie sutaupo? kelias sekundes derinukui kur geresni metika isvestu? lentu nera kam nusiimti... tuo metu donciciu dvigubina prie trajako, o KP metimu net nedengia... kazkokia nesamone.
2020-01-01
Rar
jam tik 21 metai berods ir jis yra jau top5 player nba... o musu taletas Jokubaitis sildo sola euroligos dugno komandoje ...
Nojus
Visi taip šlovina donciuciu 3/16 trit. Per rungtynes 5 klaidos. Ar nėra overrated truputėlį??