Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas kartu surinko 63 taškus, o jų vedama Hjustono „Rockets“ (23-11) grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

35
30
67%
6/9
69%
9/13

Teksaso ekipa namuose 130:104 (38:26, 31:26, 23:37, 38:15) nepasigailėjo Denverio „Nuggets“ (23-10) krepšininkų.

Visų rungtynių metu pirmavę šeimininkai trečiąjį kėlinį pralaimėjo 23:37 ir leido Denverio klubui sumažinti atsilikimą iki trijų taškų – 89:92.

Vis dėlto lemiamą atkarpą „Rockets“ pradėjo spurtu 19:3 (111:92) ir po šio smūgio svečiai atsigauti nebesugebėjo.

35 taškus (4/8 dvit., 6/9 trit., 9/13 baud.) pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Hardenas po mačo prasitarė, jog nėra patenkintas komandos žaidimu ir 4-ąja užimama vieta Vakarų konferencijoje.

„Turime atrasti savo žaidimą. Jei atvirai, nesame patenkinti tuo, kur dabar esame. Vis dėlto dar yra ankstyva sezono stadija ir kai atrasime būdą, kaip išlaikyti solidų žaidimą visus keturis kėlinius, būsime sunkiai įveikiama komanda“, – po dvikovos kalbėjo gynėjas.

Hardenui puikiai talkinęs Westbrookas per 34 minutes prie pergalės prisidėjo 28 taškais (11/20 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.) ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Ketvirtajame kėlinyje Westbrookas po jam užfiksuotos pražangos prieš Nikolą Jokičių pašiepė serbą, kai pakartojo aukštaūgio veiksmą, provokuojant pražangą.

Antrą galingą pasirodymą paeiliui „Rockets“ gretose surengė buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas – 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių per 18 aikštėje praleistų minučių.

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo solidus Nikola Jokičiaus žaidimas puolime – 21 taškas (10/16 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimas. Tiesa, serbas 6 sykius suklydo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (6/9 trit., 9/13 baud.), Russellas Westbrookas 28 (11/20 dvit.), Clintas Capela (7/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Isaiah Hartensteinas (6/8 dvit., 12 atk. kam.) po 16, Ericas Gordonas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 21 (10/16 dvit., 8 atk. kam., 6 kld.), Monte Morrisas 18 (7/9 dvit.), Paulas Millsapas 13 (9 atk. kam.), Jamalas Murray 12, Willas Bartonas (9 atk. kam.) ir Malikas Beasley po 10.