Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Minesotos „Timberwolves“ (12-21) su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderiais rungtyniavo be Karlo-Anthoby Townso, Andrew Wigginso ir Jeffo Teague, tačiau vis tiek sugebėjo sukurti intrigą Milvokyje.

32
32
17
43%
3/7

NBA pirmaujantys „Bucks“ (31-5) krepšininkai savo aikštėje tik po dramatiškos kovos 106:104 (19:23, 33:28, 25:20, 29:33) palaužė „Timberwolves“.

Beveik visų rungtynių metu besivejančių vaidmenyje buvę svečiai prieš prasidedant paskutinei minutei sumažino atsilikimą iki trijų taškų (103:106), o likus 46 sekundėms Gorgui Diengas dar pridėjo vieną baudos metimą – 104:106.

Likus 3 sekundėms tas pats Diengas galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau prametė dvitaškį, bet kitoje aikštės pusėje Brookas Lopezas neįmetė abiejų baudos metimų ir suteikė dar vieną šansą varžovams. Vis dėlto Roberto Covingtono tritaškį blokavo Giannis Antetokounmpo.

Praėjusio sezono MVP surinko jau 30 dvigubą dublį šį sezoną – 32 taškai (10/15 dvit., 3/7 trit., 3/8 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių. Graikas per 31 minutę dar atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, bet 4 sykius suklydo.

Be lyderių besivertusią „Timberwolves“ į priekį vedė 22 taškus (3/6 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.) surinkęs Shabazzas Napieras. Gynėjas per 31 minutę dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (10/15 dvit., 17 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (3/11 dvit., 8 atk. kam.), Brookas Lopezas 11 (6 blk.), Ericas Bledsoe 10.

„Timberwolves“: Shabazzas Napieras 22, Gorgui Diengas 15, Jaylenas Nowellas ir Joshas Okogie po 12, Nazas Reidas 11, Jarettas Culveris ir Keita Batesas-Diopas po 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
ciodesac
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-02
+1
Per daug atsipalaidavo Bucks pamatę,kad Wolves be lyderių žais.Net Giannio galingo dublio reikėjo pergalei pasiekti.O Lopezas turbūt labai graužęsis būtų,jei Covingtonas paskutinį tritaškį būtų pataikęs.Prametė dvi svarbias baudas gale.
2020-01-02
+3
Edma
Fake lyga , fake ginyba ,fake teisejai . Matem sita MVP pasaulio cempe kaip nieko nesugebejo padaryt :)
2020-01-02
+2
2020-01-02
na
nezinau, kazkaip ziurint tuos graiko metimus, tai atrodo, kad varzovai tik imituoja kazkokia tai gynyba