Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LeBronas Jamesas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2019-2020 metų sezone surinko jau aštuntąjį trigubą dublį, o jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (27-7) visus reikalus rungtynėse išsprendė per pirmąjį ketvirtį.

31
40
13
12

Įspūdingą atkarpą mačo pradžioje sužaidusi „Lakers“ savo aikštėje 117:107 (43:17, 31:24, 27:38, 16:28) įveikė Finikso „Suns“ (13-21) krepšininkus.

Los Andželo krepšininkai pirmajame kėlinyje laimėjo atkarpą 30:5 (43:14), o triuškinamą persvarą šeimininkai dar labiau padidino iki pertraukos – 74:41.

Svečiai antroje mačo dalyje sugebėjo atsitiesti ir, likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, sumažino atsilikimą iki 7 taškų (103:110), bet šeimininkai neleido dar labiau priartėti oponentams ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Visose aikštelės vietose spindėjęs LeBronas per 38 minutes pelnė 31 tašką (10/17 dvit., 1/4 trit., 8/12 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 5 kartus.

Geriausiai „Karaliui“ talkinęs Anthony Davisas per 38 minutes „Lakers“ pridėjo 26 taškus (8/13 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių.

„Suns“ į priekį vedęs Devinas Bookeris per 37 minutes įmetė 32 taškus (10/20 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 kartus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (10/17 dvit., 8/12 baud., 13 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kld.), Anthony Davisas 26 (8/13 dvit., 7/8 baud., 11 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 19, Avery Bradley 18.

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (10/20 dvit., 9/10 baud., 6 kld.), Kelly Oubre'as 26, DeAndre Aytonas 16 (7/13 dvit., 14 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Bronius nepavaldus laikui.Tiek daug žaidžia,tiek darbo atlieka,kad atrodo,lyg jaunuolis būtų.Didžiulę įtaką visai komandai turi,tikras lyderis.Ką čia bepasakysi-įspūdingas žaidėjas.
2020-01-02
+16
2020-01-02
+2
Lakers
per du kelinius pasismagono Lebronas davis dave Vaizdu pirmavo 74-41 pabaigoje kiek atsipalaidavo ir tada rupesciai
2020-01-02
+7
Nesuprantu komanda viską išsprendžia per 2 kėlinius bet geriausi žaidėjai po 38min žaidžia. Bus sunku atkrintamosiose