• Kauno „Žalgiris“ namuoose 73:68 palaužė Tel Avivo „Maccabi“

• Žalgiriečiai trečiajame kėlinyje atsiliko 29:44, bet sugebėjo spurtuoti 19:0

• Lukas Lekavičius pelnė 23 taškus, 21 iš jų – antroje mačo pusėje

• „Maccabi“ vertėsi be Scottie Wilbekino, Nate‘o Wolterso, Omri Casspi, Tariko Blacko ir Othello Hunterio

Lukas Lekavičius antroje mačo dalyje pelnė beveik pusę komandos taškų ir jo vedamas Kauno „Žalgiris“ (5-12) antrą kartą šį sezoną turi pergalių seriją.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį namie 73:68 (17:21, 12:13, 24:19, 20:15) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (11-6).

Per šią atkarpą Lekavičius surinko 8 taškus, o iš viso jis pelnė 23 taškus. Po ilgosios pertraukos Lekavičius įmetė 21 tašką, kai visa komanda – 44.

Trečiąjį kėlinį spurtu 12:0 baigęs „Žalgiris“ sėkmingą toną perkėlė ir į lemiamą ketvirtį. Edgaras Ulanovas pataikė puskablį, Lekavičius surinko 5 taškus iš eilės ir 33-iąją mačo minutę „Žalgiris“ turėjo 7 taškų persvarą – 60:53.

Vis tik Cohenas pelnė greitus 4 taškus, Dorsey realizavo 4 baudų metimus iš 5 ir „Maccabi“ ketvirtojo kėlinio viduryje grįžo į rungtynes – 63:64.

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Žalgiris“ pirmavo 68:65, o likus 40 sekundžių Yovelis Zoosmanas prametė dvitaškį, o Cohenas užsidirbo penktąją pražangą ir Lekavičius stojo prie baudų metimų linijos, kur padidino „Žalgirio“ pranašumą iki 5 taškų – 70:65.

Po šio epizodo svečiai dar kartą nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio, o prie baudų metimų linijos buvo pasiųstas Edgaras Ulanovas. Puolėjas pataikė tik vieną baudą, tačiau turėtos persvaros pakako ir „Žalgiris“ šventė pergalę, taip nutraukdamas 6 pralaimėjimų iš eilės namuose seriją.

23
20
67%
4/6
2

„Žalgirio“ lyderiu buvęs Lekavičius per 23 minutes pataikė 3 dvitaškius iš 5, 4 tritaškius iš 6 ir visas 5 mestas baudas. Įžaidėjas taip atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Tel Avivo „Maccabi“ vertėsi be penkių rezultatyviausių komandos krepšininkų – Scottie Wilbekino, Nate‘o Wolterso, Omri Casspi, Tariko Blacko ir Othello Hunterio, tačiau svečiai sėkmingai laikėsi rungtynėse.

Jau pirmajame kėlinyje „Maccabi“ buvo įgije 8 taškų persvarą, bet „Žalgiris“ atsigavo ir deficitą nurėžė iki minimumo (20:21). Vis tik po to kauniečiai vėl krito į duobę, o Izraelio klubas tai sėkmingai išnaudojo.

Jalenas Reynoldsas pataikė dvitaškį, Tyleris Dorsey smeigė tritaškį, Angelo Caloiaro pelnė taškus su pražanga, o „Maccabi“ spurtavo 11:2 ir susikrovė 9 taškų persvarą – 34:25. Vis tik Zachas LeDay įkrovė galingą dėjimą, Thomasas Walkupas realizavo baudas ir „Žalgiris“ po dviejų kėlinių atsiliko 29:34.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 23 (3/5 dvit., 4/6 trit.), Artūras Milaknis (1/6 trit.), Zachas LeDay (1/9 dvit., 8/8 baudos), Edgaras Ulanovas po 10.

„Maccabi“: Jake‘as Cohenas 20 (8/11 dvit., 7 atk. kam.), Tyleris Dorsey 18 (4/10 trit.), Elijah Bryantas 9 (3/5 trit.).

Šarūno Jasikevičiaus komentaras:

Edgaro Ulanovo komentaras:

Artūro Milaknio komentaras:

Zacho LeDay komentaras:

Atrinkti (1) Visi (242)
oho kokia euforija, matosi kad zmones pragyvene 3 menesius be pergales jausmo buvo :D pries trecia sudeti zydu vos isstenejo, o jei ne lukucio lempos tai butu ir cia dar baranka pasieme...praeitos savaites pergale irgi gana aiskiai iliustruoja vakar bajerno varzybos su zvezda, t.y. visiskai nera jokio progreso palyginus su tuo kas buvo pries menesi ir dabar, tiesiog sukrito palankios aplinkybes ir komandos...8/26 incoming
2020-01-03
-15
Sakai pries trecia zydu sudeti? Gal primink pries kokia nukraujavusia Utenos sudeti tavo raudona parodija vakar pralaimejo? Ar apie tai nenori nieko pasakyti?
-5
zalgiris laimejo savo kovingumu tik,potencialiai makabi stipresni ta parodo ir pergaliu skaicius,zalgiris saunuoliai iveike realiai stipresnius
2020-01-03
+15
dayfuvan
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
izraelio jaunikliai
Likus 40sec rezultatui bunant 68-65 makabi zaidejas mete is po kasio..leday trenkia per tinkliuka..taskai neiskaitomi ir plius makabiui prazanga..Viskas galejo baigtis kitaip!
2020-01-03
-15
artiomka
Kodel minusuojat gyvunai as nieko blogo nepasakiau tik faktus?? Jei zalgiriui taip butu buve taigi pizdec..kai buvo france kai numuso kamuoliuka lietuviam..
2020-01-03
+8
Vargais negalais, vos ne vos bet svarbu pergale isvargo, zaidimas ir toliau baisus, labai gerai kad Lekaviciui pakrito ir patrauke kai labiausiai reikejo. O siaip sis sezonas ir toliau prakeiktas kazkoks, laisvi zaidejai nepataiko, klaidos tiesiog lygioj vietoj. Be to siaip gaila nebekomentuoja varzybu Ceponis, nes dabar sitokiam zaidimui esant komentatoriai labai svelniai atsiliepia apie grybo pjovima aiksteleje vos ne girdami savo komanda, suprantu reikia palaikyt savus, bet jei 3 kartus is eiles laisvas nepataikai is tritaskio ar 3-4 kartus paleidi gynyboj savo zmogu visiskai (ponas Jankunas) gal reiketu tiesa pasakyt o ne "siandien nesiseka". P.S. Jei ir toliau kokias 4-5 rungtynes ponas lietuviu kalbos mokytojas Hayes taip zais gal butu laikas galvot apie permainas ir net kokiam jaunam Lietuviui (kaip Lukosiunas) duot ta pati laika, ar ieskot pamainos nes dabar jis aikstelej atrodo tiesiog tragiskai .
2020-01-03
+27
Muahahaha
Eina namas kokia juoda diena rytfaniams. Pralaimejo pries vietine Utenos komanda, tai galvojo gales atsilot po Zalgirio maco. O cia gavo tik numesta apgrauzta kaula😂😂😂😂😂
2020-01-02
+3
TAKESHI PILIS
„Žalgiris“ trečiajame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą, tačiau šio ketvirčio pabaigoje ir trečiojo pradžioje spurtavo 19:0 ir perlaužė rungtynes – 61:63. Filadelfijai alioooo
2020-01-02
-4
mod123
To Edma Dead, na, bet tu ir atkaklus nevykelis😁 Nepripazisti savo abipuses nesekmes😁 Labanakt vaikuciams😊