Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Aštuntąją pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-9) ekipa. Dragano Šakotos auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 93:63 (25:13, 28:18, 18:15, 22:17) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (6-11) komandą, kuri Eurolygoje suklupo trečiąjį kartą paeiliui. Tuo tarpu Serbijos ekipai tai buvo trečiasis triumfas iš eilės.

15
26
3
100%
9/9

Šeimininkai savo pranašumą ėmė įrodinėti jau pirmajame kėlinyje, kai Lorenzo Brownas ir Vladimiras Štimacas pataikė po dvitaškį, taiklų metimą pridėjo Dejanas Davidovacas, o atkarpą Belgrado ekipa laimėjo 15:4, kas po pirmųjų 10 minučių leido jiems pirmauti 25:13.

Antrajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ apsukų mažinti nesiruošė bei toliau didino persvarą, kuri ketvirčio pabaigoje po Browno taiklių baudų pasiekė 22 taškus (53:31).

Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai tapo tik formalumu, o ekipas ketvirtajame kėlinyje vienu metu skyrė net 36 taškai (89:53).

Šeimininkai surinko daugiau nei dvigubai daugiau naudingumo balų: 119 prieš „Bayern“ surinktus 48.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brownas, kuris per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 15 taškų (3/10 dvit., 0/1 trit., 9/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus, tris kartus perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris ir Lorenzo Brownas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 15, Vladimiras Štimacas (6 atk. kam.) ir Dejanas Davidovacas po 13, Billy Baronas 10 (5 rez. perd.), Ognjenas Kuzmičius 9 (7 atk. kam.).

„Bayern“: Gregas Monroe 20 (5 atk. kam., 28 naud. bal.), Vladimiras Lučičius 11, Paulas Zipseris, Petteri Koponenas ir Maodo Lo po 6.

tiobamlast
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti