Septintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (7-10).

63%
5/8
33%
2/6

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 76:74 (21:15, 26:16, 18:23, 11:20) parklupdė „Barcelonos“ (13-4) ekipą bei taip nutraukė jos 5 iš eilės iškovotų pergalių seriją.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai dar atsilikinėjo (54:68), tačiau 5 minučių atkarpą laimėjo 11:0 ir sugrįžo į rungtynes (65:68).

Iki ketvirčio pabaigos rungtyniauti likus minutę, Pierre'as Oriola pataikė dvi baudas ir rezultatą po ilgo laiko išlygino (74:74).

Tuomet įspūdingą epizodą sukūrė Tornike Šengelija, kuris, likus 38 sekundėms, prasiveržė ir sugrūdo kamuolį iš viršaus, taip persverdamas rezultatą į šeimininkų pusę (76:74).

„Barca“ sėkmingo atsako surengti nesugebėjo, mat Nikolos Mirotičiaus dvitaškis skriejo pro šalį, tačiau pražanga sustabdyti šeimininkai svečiams padovanojo dar vieną šansą – Šengelija suklydo atlikdamas perdavimą iš užribio ir „Barcelona“ perėmė kamuolį.

Vis dėlto pergalę išplėšti galėjęs Pierre'o Oriolos tritaškis skriejo pro šalį ir „Baskonia“ triumfavo prieš vieną geriausių šio sezono Eurolygos komandų.

Buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, triskart suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Pierria Henry, kuris per 32 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (2/6 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Baskonia“: Pierria Henry 20 (5/8 trit.), Shavonas Shieldsas 14 (4/5 trit.), Tornike Šengelija 13 (5 atk. kam.), Mattas Janningas 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Delaney (6 rez. perd.) ir Kyle'as Kuricas (3/3 trit.) po 13, Brandonas Daviesas 12 (6 atk. kam.).