Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis buvo netoli pirmojo savo karjeros NBA trigubo dublio ir pasižymėjo galingais epizodais, bet lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (22-13) namuose 116:124 (37:27, 27:35, 24:30, 28:32) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (24-10) pergalę.

25
25
100%
9/9
67%
2/3

Sabonis per 38 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo vieną metimą ir du sykius suklydo.

Su devyniais rezultatyviais perdavimais krepšininkas pakartojo asmeninį rekordą NBA. Jis tiek pat kartų asistavo komandos draugams tik prieš metus mače su Jutos „Jazz“.

Domantas dar niekada savo karjeroje NBA nesurinko trigubo dublio.

Indianos klubas pirmajame kėlinyje turėjo 14 taškų pranašumą, antrajame – 12 taškų persvarą, tačiau jos neišlaikė ir po ilgosios pertraukos komandos ėmė žaisti taškas į tašką.

„Man atrodo, kad mes pasijautėme labiau atsiplėšę nuo varžovų nei buvome iš tikrųjų. Turime pasistengti, kad patobulėtume kaip komanda ir kitą sykį pabėgtume iki 20 taškų persvaros“, – sakė Sabonis.

Triuškinantis Sabonio dėjimas:

Besibaigiant trečiajam kėliniui „Nuggets“ pradėjo spurtą, kuris persikėlė ir į lemiamą ketvirtį, o šią atkarpą Denverio klubas laimėjo 13:3 bei pabėgo 100:91. „Pacers“ dar priartėjo iki 3 taškų, bet „Nuggets“ po to pirmą kartą susitikime įgijo 10 taškų pranašumą ir savo rankose išlaikė pergalę.

Denverio komandoje Michaelas Porteris pelnė 25 taškus (9/9 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudos) ir pasiekė asmeninį rekordą NBA. 21-erių 208 cm ūgio krepšininkas šį sezoną įmeta po 6 taškus.

Denverio komandoje Nikola Jokičius pirmą kartą nuo 2017 metų spalio mėnesio neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

„Pacers“: Jeremy Lambas 30 (5/5 trit., 7/7 baudos), Mylesas Turneris 21, T.J. Warrenas 20, Domantas Sabonis 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Nuggets“: Michaelas Porteris 25 (9/9 dvit., 2/3 trit.), Jamalas Murray (7 rez. perd.) ir Nikola Jokičius (8/8 baudos, 7 atk. kam.) po 22, Willas Bartonas 16 (10 atk. kam.), Gary Harrisas 12.

Domanto Sabonio pasirodymas:

Sabonio blokas:

Atrinkti (0) Visi (12)
Nu blemba,kiek nedaug trūko iki trigubo.Antrą ar trečią kartą jau šį sezoną per plauką jo neatlieka.Bet džiugu,jog tikrai nesivaiko statistikos,dar ir epizodų gražių sukuria.O Nuggets su Porteriu atrodo neprašovė.Vis labiau išsijudina ir ateitį gali tapti dar vienu sėkmingu Nuggets žaidėju.
2020-01-03
+5
lol
Apie Porteri buvo šnekama, kaip garantuota pirma pika praetu metu birzoje. Paskui dvi traumos viena po kitos, pasauke ir vel trauma. Psichologiskai labai stiprus ir labai mylet krepsini turi sis zmogus.