Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Luka Dončičius ketvirtajame kėlinyje surinko 15 iš 31 savo taškų ir Dalaso „Mavericks“ (22-12) tempė į pergalę namuose 123:111 (31:30, 29:35, 33:28, 30:18) prieš Bruklino „Nets“ (16-17).

31
34
89%
8/9
7

Prieš tai „Mavericks“ buvo pralaimėjusi du sykius iš eilės. Jeigu ekipa būtų suklupusi tris kartus paeiliui, tuomet tai būtų pirmasis toks atvejis šį sezoną.

Dončičius per 34 minutes surinko 31 tašką (4/10 dvit., 5/8 trit., 8/9 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Sethas Curry prie pergalės pridėjo 25 taškus, pataikydamas penkis tritaškius iš penkių bandymų, o vokietis Maximillianas Kleberas pasiekė sezono rekordą įmesdamas 18 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudos).

Ketvirtajame kėlinyje Dončičius pradėjo spurtą 13:4, o Dalaso ekipa likus beveik 4 minutėms pabėgo 116:104. Daugiau svečiai šeimininkų nebepavijo.

DeAndre Jordanas kovoje su buvusia komanda įmetė 10 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Jis prieš metus atsidūrė Kristapo Porzingio mainuose.

Dalaso ekipai nepadėjo traumuoti Kristaps Porzingis ir Timas Hardaway.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (5/8 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Sethas Curry 25 (5/5 trit.), Maximillianas Kleberas 18 (6/7 metimai), Bobanas Marjanovičius (7 atk. kam.) ir Jose Barea (6 rez. perd.) po 10.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 19, Džananas Musa 14 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Taureanas Prince’as, Joe Harrisas, Theo Pinsonas ir Wilsonas Chandleris po 14.

Setho Curry epizodai:

Atrinkti (0) Visi (5)
Nereikia ir Porzingio su Hardaway,kai Luka yra.Vienas pats reikalus sutvarko.Pirmoj pusėj dažnai nesiplėšo,bet prabyla lemiamais momentais.Puikiai ir kiti europiečiai pasirodė,Curry taip pat parodė,kad gali tritaškius įmest kaip ir brolis.
2020-01-03
-4
https://getmeets.com - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti