Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Prastą ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Memfio „Grizzlies“ (13-22) NBA čempionate patyrė nesėkmę svečiuose.

27
34
57%
8/14
9

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, bet jo ginamas klubas iššvaistė 20 taškų persvarą ir 123:128 (42:26, 18:37, 37:27, 26:38) nusileido Sakramento „Kings“ (13-22).

Valančiūnas per 29 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir vieną kartą prasižengė.

Lietuvio +/- rodiklis buvo geriausias komandoje (+9).

„Grizzlies“ antrojo kėlinio pradžioje turėjo 20 taškų pranašumą (46:26), tačiau ketvirčio pabaigoje jau atsiliko trimis taškais.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Valančiūnas smeigė tritaškį, pelnė savo 18-ąjį tašką ir „Grizzlies“ persvarą padidino iki 4 taškų (90:86). Tai buvo paskutiniai lietuvio taškai.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Grizzlies“ pirmavo 9 taškais (99:90), bet „Kings“ spurtavo 12:2 ir išsiveržė į priekį.

Memfio krepšininkai likus 5 minutėms dar buvo įgiję dviejų taškų pranašumą (106:104), bet tuomet Sakramento klubas surengė atkarpą 14:4 ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rungtynėse visi kėliniai baigėsi vienai komandai ketvirtį laimint bent 10 taškų persvara.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 27 (9 rez. perd.), Buddy Hieldas 26 (5/9 trit., 7 atk. kam.), Richaunas Holmesas 18, Harrisonas Barnesas 17, Bogdanas Bogdanovičius 16.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (7 rez. perd.), Jae Crowderis 19 (6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (12 atk. kam.) ir Jarenas Jacksonas po 18, De’Anthony Meltonas 16, Dillonas Brooksas 15.

Ja Moranto skrydis:

Atrinkti (0) Visi (8)
Čia ir yra jaunos komandos minusai,kad nėra stabilumo bei patirties.Jau ne vienas rungtynes šiemet paleido,kai galėjo laimėt.O 8-13 vietas skiria tik viena pergalė,tai kiekvienas laimėjimas svarbus norint į PO.Nu,bent Jonas vėl gerai sužaidė,dar vieną dublį įsirašė.
2020-01-03
+9
Grizzlies
kiek jie pergaliu surinks jei taip persvara isvaisto 20 tasku reikejo laikytis kas nutiko kad Kings spurtavo 12-2