Nuotr.: Artur Stabulnieks
Nuotr. Artur Stabulnieks

Maskvos srities „Chimki“ (8-9) klubas stipriausioje Senojo žemyno lygoje suklupo antrą kartą iš eilės.

20
29
4
57%
4/7

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai penktadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 82:101 (19:21, 24:26, 18:30, 21:24) nusileido vienai iš pirmenybių lyderių – Stambulo „Anadolu Efes“ (14-3) komandai.

Maskvos srities klubo gretose trūko susirgusio ir į Stambulą neišvykusio Aleksejaus Švedo.

Du lygius kėlinius sužaidusios komandos neleido viena nuo kitos toliau atsiplėšti – 20 rungtynių minutę „Anadolu Efes“ turėjo 6 taškų (47:41) persvarą, tačiau ją paskutiniosiomis ketvirčio sekundėmis iki 4 taškų (47:43) nubraukė Anthony Gillas.

Visgi po ilgiosios pertraukos sugrįžęs Stambulo klubas užsikūrė kaip reikiant – per 6 trečiojo kėlinio minutes sužaidė atkarpą 25:8 (72:51), o po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo jau 16 taškų (77:61).

Lemiamą ketvirtį „Anadolu Efes“ pradėjo spurtu 8:2 (85:63) ir nuaidėjus susitikimo pabaigą signalizuojančiai sirenai šventė pergalę.

Ergino Atamano komandoje lyderiavo po 20 taškų surinkę Shane‘as Larkinas (2/3 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud. met.) ir Tiboras Pleissas (8/11 dvit., 4/4 baud. met.). Pastarasis dar atkovojo 10 kamuolių, o Larkinas sugriebė 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“ tai buvo antroji pergalė iš eilės, nors per pastaruosius 11 susitikimų Stambulo ekipa varžovams nusileido vos sykį – namuose pralaimėjo Maskvos CSKA krepšininkams.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas ir Tiboras Pleissas (10 atk. kam.) po 20, Chrisas Singletonas 13, Krunoslavas Simonas 12, Vasilije Micičius 11.

„Chimki“: Jeremy Evansas 15 (9 atk. kam.), Chrisas Krameris 13 (6 rez. perd.), Anthony Gillas (8 atk. kam.) ir Jonas Jerebko po 12.

Atrinkti (0) Visi (7)
sundconsrec
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti