Nuotr.: CHINE NOUVELLE/SIPA-Scanpix
Nuotr. CHINE NOUVELLE/SIPA-Scanpix

Ne tik šio sezono, bet ir naujo Eurolygos formato karščiausia Madrido „Real“ (14-3) komanda ir toliau skina pergales.

18
24
73%
8/11
2

Šį kartą nuo Pablo Laso auklėtinių kirčių krito Vilerbano ASVEL (8-9) klubas, kuris penktadienio vakarą stipriausios Senojo žemyno lygos mače namuose „Real“ komandai nusileido rezultatu 77:87 (21:23, 16:29, 22:20, 19:15).

Ispanijos sostinės „Real“ komandai tai buvo jau dvyliktasis triumfas iš eilės. Tuo metu ASVEL šis pralaimėjimas nutraukė dviejų pergalių seriją.

Jei po pirmojo kėlinio ASVEL turėjo tik dviejų taškų deficitą (21:23), tai antrajame ketvirtyje, kai „Real“ spurtavo 10:2 (36:28), šis Madrido klubo atotrūkis išaugo iki 15 taškų – 52:37.

Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžę ASVEL krepšininkai šį deficitą sumažino, kai iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 8 sekundėms tritaškį pataikė Adreianas Payne‘as, taip nubraukdamas „Real“ persvarą iki 13 taškų – 72:59.

Nors lemiamame ketvirtyje ASVEL buvo pranašesnė (19:15), „Real“ pranašumas buvo per didelis, kad jį pavyktų panaikinti, todėl Ispanijos klubas šventė pergalę.

„Real“ į pergalę atvedė Trey Thompkinsas, per 35 minutes pelnęs 20 taškų (5/9 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojęs 7 kamuolius.

ASVEL: Charlesas Kahudi 18 (5/7 trit.), Adreianas Payne‘as 11 (3/7 trit.), Rihardas Lomažas (3/4 trit.) ir Livio Jean-Charlesas (7 atk. kam.) po 10, Jordanas Tayloras 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Tonye Jekiri 6 (11 atk. kam.).

„Real“: Trey Thompkinsas 20 (7 atk. kam.), Rudy Fernandezas (5/6 trit.) ir Jordanas Mickey (7 atk. kam.) po 18, Nicolas Laprovittola 12, Fabienas Causeuras 11, Walteris Tavaresas 6 (4 blok.), Facundo Campazzo 2 (9 rez. perd.).