Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Šeši iš devynių Indianos „Pacers“ (22-14) krepšininkų surinko dviženklį taškų skaičių, Domantas Sabonis iš jų buvo rezultatyviausias, tačiau jo atstovaujama ekipa nerado jokių priešnuodžių prieš 21-erių Trae Youngą.

41
35
70%
7/10
38%
5/13

2018 metų penktasis NBA šaukimas sukratė 41 tašką ir „Pacers“ Atlantoje 111:116 (26:43, 34:21, 35:32, 16:20) krito prieš vietos „Hawks“ (8-28).

Startinėje sudėtyje mačą pradėjęs Sabonis rungtyniavo 34 minutes, įmetė 25 taškus (11/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė bei surinko 32 naudingumo balus.

Antras naudingiausias „Pacers“ žaidėjas buvo Justinas Holiday, kurio sąskaitoje – 18 taškų ir 21 naudingumo balas.

Įspūdingai pirmoje dvikovoje dalyje rungtyniavęs Youngas sumetė 30 iš 64 komandos taškų.

Tiek pat taškų per pirmuosius du kėlinius „Hawks“ gretose 2004 metų kovo 17-ąją buvo pelnęs Stephenas Jacksonas.

„Hawks“ jaunoji žvaigždė iš žaidimo iš viso realizavo 12 metimų iš 23, 12 baudų iš 14, išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, 4 sykius suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Paskutiniame mače penktadienį nežaidęs Vince'as Carteris žengė ant parketo pirmajame ketvirtyje ir tapo pirmuoju krepšininku, rungtyniavusiu keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose.

42-ejų legenda žaidžia nuo 1998 metų, kai NBA naujokų biržoje jį penktuoju šaukimu pasirinko Toronto „Raptors“. Mače su „Pacers“ jis per 18 minučių įmetė 3 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei ir „Hawks“ pirmaujant 113:109, Aaronas Holiday išprovokavo pražangą ir turėjo progą perpus sumažinti atsilikimą, tačiau gynėjas realizavo tik vieną baudą – 110:113.

Gimimo vieta: Teksasas, JAV

Kitoje atakoje Carteris ir A. Holiday apsikeitė netaikliais metimais, puolime kamuolį sugriebęs T.J. Warrenas buvo neleistinai sustabdytas, bet taip pat pataikė tik vieną metimą nuo baudų metimų linijos – 111:113.

Po minutės pertraukėlės Youngas iš pradžių pasižymėjo taiklia bauda, po Sabonio klaidos vėl buvo sustabdytas pražanga ir galiausiai dviem metimais įtvirtino „Hawks“ pergalę – 116:111.

Po ilgosios pertraukos „Hawks“ ekipai persvarą padėjo išlaikyti trečiajame ketvirtyje 12 iš 26 savo taškų sumetęs Kevinas Huerteris.

„Hawks“: Trae Youngas 41 (12/23 metimai), Kevinas Huerteris 26, Alexas Lenas 16 (9 atk. kam.), Bruno Fernando 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam.), Justinas Holiday 18, T.J. Warrennas 17 (3/10 dvit.), Aaronas Holiday 16 (5/19 metimai), Mylesas Turneris 14, Jeremy Lambas 12 (3/10 metimai).