Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Alytaus „Sintek–Dzūkija“ (6-11) išgyveno dar vieną trilerį. Dzūkai išvykoje 73:71 (14:4, 20:24, 16:23, 23:20) palaužė „Šiaulius“ (4-13) ir įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

19
16
63%
5/8
40%
2/5

Ši pergalė alytiškiams leido pakilti į septintąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Dzūkai pamatus pergalei pasiklojo jau pirmajame kėlinyje. „Šiauliai“ puolime nerado kelių krepšio link ir per pirmąsias 10 minučių sukrapštė vos 4 taškus.

Namų komanda pirmajame ketvirtyje pataikė vos 2 metimus iš 13 (14 proc.) ir nepataikė nei vieno tritaškio iš keturių bandymų.

Sunkias rungtynes išgyveno „Šiaulių“ vidurio puolėjas Benas Griciūnas. Aukštaūgis iki pertraukos tris kartus stojo prie baudų metimų linijos ir visus kartus vertė keiktis Šiaulių aistruolius – nepataikė 6 baudos metimų.

Komandinę dvasią demonstravusi „Sintek–Dzūkija“ rado naujų lyderių. Iki pertraukos alytiškių viesulas Chauncey Collinsas pelnė 2 taškus, tačiau atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Geriausiai jo dovanėles išpakavo Gabe‘as DeVoe iki pertraukos surinkęs 10 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės pasiekė kulminacijos tašką. „Šiauliai“ panaikino 13 taškų skirtumą ir vienu metu turėjo 3 taškų pranašumą. „Sintek–Dzūkija“ ėmė gelbėtis tritaškiais – po vieną įsūdė Gabe‘as DeVoe, Chauncey Collinsas ir Artūras Jomantas, o du sunkius tritaškius pataikė Paulius Danisevičius.

Prasidėjus paskutinei dzūkai buvo priekyje 73:70 ir abiems ekipoms pasikeitus netaikliais metimais „Šiauliai“ bandė gelbėtis pražangų taktika, tačiau „Sintek–Dzūkija“ pranašumo nebepaleido.

Sėkmingą debiutą surengė naujasis alytiškių pirkinys Petaras Rakičevičius. Serbas žaidė 23 minutes ir pelnė 7 taškus bei pademonstravo universalų žaidimą. „Sintek–Dzūkijai“ Rakičevičius padėjo kurti žaidimą ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 21 (7/8 dvit., 2/8 trit.), Keronas Deshieldsas 12, Benas Griciūnas 10.

„Sintek-Dzūkija“: Gabe DeVoe 19 (5/8 trit., 5 atk.kam., 16 naud. bal.), Egidijus Dimša 14 (7/13 dvit.), Chauncey Collinsas 11 (4/11 met., 1/5 trit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (7)
Siauliai
jau ka reiske vien Beno griciuno pramestos 6 baudos sireikai reikia sugert pralaimejimus kantrybes
2020-01-05
+8
Šiaulių fanas
Mokame pinigus, perkame abonomentus, tikime savo komanda, bet komanda su visais vadovais tyčiojasi iš savo sirgalių ...GĖDA !
2020-01-05
+7
Baisumai su Šiauliais vyksta.Nėra tikrai silpna komanda,tačiau būtent komandinės dvasios ir trūksta.Vėl paskutiniai ir prošvaisčių kažkokių gerų nesimato.O dzūkai kaip ir dažnai savo klampiu žaidimu viską išsprenė,DeVoe bei Collinso duetas neblogai žiūrisi.