Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, o lietuvio vedama Memfio „Grizzlies“ (15-22) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

30
33
75%
9/12
4

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 121:114 (27:31, 35:26, 34:20, 25:37) palaužė Finikso „Suns“ (14-22) pasipriešinimą.

JV aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 30 taškų (9/12 dvit., 3/4 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei tiek pat kartų blokavo varžovų metimą.

Lietuvis trečią kartą pasiekė 30 taškų ribą bei antrą sykį įmetė 3 tolimus metimus šį sezoną. Įdomu, kad Valančiūnas trečiąjį savo tritaškį pataikė jau antrojo kėlinio pradžioje.

„Žaidėme taip, kaip ir turime žaisti, – po rungtynių kalbėjo centras. – Esame jauna komanda, turime žaisti kietai kiekvieną sykį, kai tik žengiame ant parketo. Toks yra mūsų mentalitetas.“

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per pirmąją mačo dalį įmetė 20 taškų, o jo vedama „Grizzlies“ įgijo penkių taškų pranašumą – 62:57.

Lemiamą spurtą svečiai surengė po pertraukos, kai kėlinio pabaigoje laimėjo atkarpą 9:0 ir jų persvara pasiekė 20 taškų ribą – 96:75.

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos, Devino Bookerio vedami šeimininkai sumažino atsilikimą iki 7 taškų (102:109), tačiau visas jų viltis sužlugdė Dillonas Brooksas, smeigęs du tritaškius paeiliui – 115:102.

Būtent Brooksas geriausiai talkino Valančiūnui – 19 taškų (2/4 dvit., 5/11 trit.) ir 4 atkovoti kamuoliai per 30 minučių.

Šeimininkams 40 taškų (12/15 dvit., 1/5 trit., 13/14 baud.) pelnęs Bookeris šeštą sykį paeiliui pasiekė 30 pelnytų taškų ribą ir užfiksavo klubo rekordą. Gynėjas per 37 minutes dar spėjo atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (12/15 dvit., 13/14 baud.), Kelly Oubre 17 (10 atk. kam.), DeAndre Aytonas 14 (7/14 dvit., 12 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 12, Ricky Rubio (8 rez. perd.) ir Aronas Baynesas (9 atk. kam.) po 9.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 30 (9/12 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam.), Dillonas Brooksas 19 (5/11 trit.), Jarenas Jacksonas 15 (8 atk. kam.), Ja Morantas 13 (7 rez. perd., 6 kld.), Brandonas Clarke'as ir Solomonas Hillas po 10.

Atrinkti (0) Visi (22)
erocid
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-06
-1
...
Visada smagu, kai JV issitycioja is kaimiecio Baynes.
2020-01-06
+3
._.
paskutinis JV epizodas, pramuse XD Rubio bande isibegejusi tanka sustabdyt, tai paciauze ant siknos atbulas keleta metru :DDD
2020-01-06
-2
Visiškas Jono dominavimas,nieks jo nesustabdė.Parodė mūsiškis,kad ir žaidžiant per jį komandos puolimas gali puikiai veikti.Dar ir tritaškių primėtė,rimtu metiku iš toli pasidarė.Pati komanda pergalėmis susilygino su Blazers ir toliau kovoja dėl PO.
2020-01-06
-3
2020-01-06
...
o komentatoriai čia tie patys kur komentuodavo Raptorsus? Nes vis girdėt "jėga" :)
2020-01-06
...
Kažkaip labai jau primena Raptors kaip būdavo, kartais kai komandos "draugai" dalinasi kamuoliu gauna daug perdavimų ir visai kita statistika, o kartais tik keletas metimų per žaidimą, ir tie patys pačiam nusiėmus kamuolį. O treneriai ten akli ir buki visi, nesusivokia kiek gali naudingas žaidėjas būti ir kaip jį išnaudoti