Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Jaunystę prisiminęs Goranas Dragičius sužaidė geriausią sezono mačą ir atvedė Majamio „Heat“ (26-10) į pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose.

29
34
70%
7/10
13

Floridos valstijos krepšininkai 122:111 (31:19, 34:27, 29:35, 28:30) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (15-22) klubą, kuriam tai buvo šeštoji nesėkmė per pastarąsias septynerias rungtynes.

Dragičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 7/10 trit.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei puikiai kompensavo Jimmy Butlerio nebuvimą, kuris dvikovą praleido dėl nugaros skausmų.

Reikalus šeimininkai išsprendė jau pirmoje mačo dalyje, kai susikrovė 21 taško pranašumą – 63:42.

Po pertraukos „Blazers“ trumpam buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (73:82), tačiau „Heat“ greitai susigrąžino užtikrintą pranašumą – 94:78.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Damianas Lillardas per 42 minutes įmetė 34 taškus (5/10 dvit., 6/12 trit., 6/7 trit.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Penkis sezonus „Heat“ gretose praleidęs Hassanas Whiteside'as „Blazers“ klubui per 32 minutes surinko 21 tašką (9/12 dvit., 3/3 baud.) ir atkovojo 18 kamuolių.

Šioje dvikovoje sunkiai realizuoti metimus sekėsi Carmelo Anthony – tikslą pasiekė 3 iš 11. Puolėjas aikštėje praleido 37 minutes ir per jas spėjo pelnyti 11 taškų (3/7 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud.) ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Goranas Dragičius 29 (7/10 trit., 13 rez. perd.), Bamas Adebayo 20 (9/10 dvit., 8 atk. kam.), Derrickas Jonesas 19, Kendrickas Nunnas 14, Jamesas Johnsonas 12, Tyleris Herro ir Meyersas Leonardas (9 atk. kam) po 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34 (6/12 trit., 12 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 21 (9/12 dvit., 18 atk. kam.), Anfernee Simonsas 19, Carmelo Anthony 11, Mario Hezonja 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
dosancsua
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-06
-3
Puikiai šiemet Heat atrodo.Ypač su naujokais pasisekė,kurie nuostabiai atsiskleidė.Net ir be Butlerio laimėjo,stipri komandiškai ekipa.Dragičius prisiminė senus gerus laikus ir nutiesė kelią į pergalę.