Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Tik prieš Naujuosius metus iš Jutos „Jazz“ į Klivlando „Cavaliers“ persikėlęs Dante Exumas (10-26) sužaidė karjeros rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

22
41
4
13

Penktąjį sezoną lygoje žaidžiantis australas mače su Minesotos „Timberwolves“ (14-21) per 24 minutes įmetė 28 taškus (7/9 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, tiek pat sykių suklydo bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iki šios dvikovos geriausias 24-erių Exumo pasirodymas NBA buvo 22 pelnyti taškai.

Gynėjas 24 taškus pelnė antroje mačo dalyje, tačiau tai neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo savo aikštėje – 103:118 (20:24, 28:42, 31:28, 24:24).

Australas 2014-aisiais buvo pašauktas 5-uoju naujokų biržos šaukimu.

Dvikovą apkartino „Cavaliers“ gynėjo Kevino Portero trauma trečiajame kėlinyje. Krepšininkas pasuko kelį keičiant kryptį ir aikštę paliko iš skausmo perkreiptu veidu.

Didžiąją karjeros dalį traumų kamuotas Exumas po rungtynių užjautė komandos draugą.

„Per karjerą turėjau daug traumų, todėl buvo sunku tai matyti. Tikiuosi Porterui viskas bus gerai. Mes nežinome diagnozės“, – po mačo kalbėjo australas.

„Cavaliers“: Dante Exumas 28 (7/9 dvit., 4/4 trit.), Collinas Sextonas 19, Ante Žižičius 15 (12 atk. kam.), Dariusas Garlandas 14.

„Timberwolves“: Gorgui Diengas 22 (13 atk. kam.), Shabazzas Napieras 21, Robertas Covingtonas ir Andrew Wigginsas po 15, Jarettas Culveris 14.