Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Derrickas Rose'as rezultatyvumu pranoko LeBroną Jamesą, tačiau pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse šventė pastarojo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (29-7).

24
35
3
8

Kalifornijos klubas savo aikštėje 106:99 (23:22, 33:25, 19:32, 31:20) palaužė Detroito „Pistons“ (13-24) krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedęs LeBronas surinko 9-ąjį sezono trigubą dublį – 21 taškas (10/18 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 90-asis 35-erių krepšininko karjeros trigubas dublis.

Kai LeBronas, likus 4 minutėms iki mačo pabaigos, išlygino rezultatą (92:92), iniciatyvos „Lakers“ gretose ėmėsi Anthony Daviesas, pelnęs 11 iš paskutinių 14 savo komandos taškų.

Iš viso Daviesas per aikštėje praleistas 38 minutes pelnė 24 taškus (6/12 dvit., 1/4 trit., 9/10 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius.

Aukštaūgis blokavo 8 varžovų metimus, o „Lakers“ iš viso išrašė 20 „stogų“ oponentams ir buvo arti klubo rekordo, kuris buvo užfiksuotas 1982-aisiais (21 blokas).

„Pistons“ gretose lyderio vaidmens ėmęsis Rose'as per paskutines 7 minutes surinko 9 taškus, tačiau to neužteko pergalei pasiekti.

2011-ųjų NBA MVP mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 28 taškus (6/16 dvit., 2/3 trit., 10/10 baud.). Gynėjas per 28 minutes dar atkovojo 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ tai buvo penktoji pergalė paeiliui, o „Pistons“ patyrė devintąjį pralaimėjimą per pastarąsias 11 rungtynių.

„Lakers“: Anthony Daviesas 24 (6/12 dvit., 9/10 baud., 11 atk. kam., 8 blk.), LeBronas Jamesas 21 (10/18 dvit., 14 atk. kam., 11 rez. perd.), Alexas Caruso 13, Dwightas Howardas 11 (9 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 10.

„Pistons“: Derrickas Rose'as 28 (6/16 dvit., 10/10 baud.), Sviatoslavas Mikhailiukas 14, Langstonas Galloway 13, Andre Drummondas 12 (2/12 dvit., 8/9 baud., 18 atk. kam., 4 blk.), Sekou Doumbouya ir Christianas Woodas po 11.