Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (12-1) Vieningosios lygos mače namuose 96:80 (20:21, 25:20, 24:17, 27:22) susitvarkė su Maskvos CSKA (10-4).

GM: 10

Antrajame kėlinyje vienu metu CSKA pirmavo 6 taškais (28:22), bet „Chimki“ spurtavo 13:0 ir pabėgo į priekį 35:28.

Trečiajame ketvirtyje „Chimki“ persvara balansavo ties dviženkle riba, o paskutinio kėlinio metu Kurtinaičio kariauna greitai pabėgo iki 19 taškų pranašumo (77:58) ir savo rankose laikė pergalę.

„Chimki“ su 12 pergalių ir viena nesėkme Vieningoje lygoje užima pirmąją vietą, o tris sykius daugiau suklupusi CSKA žengia antra.

Pirmasis šių komandų mūšis šį sezoną įvyko Eurolygoje, kai CSKA namie triumfavo 99:86.

Nugalėtojams Janis Timma per 32 minutes įmetė 26 taškus (8/9 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Chimki“: Janis Timma 26 (8/9 dvit.), Aleksejus Švedas 18 (2/10 trit., 9 rez. perd.), Jeremy Evansas 17 (8 atk. kam.), Stefanas Jovičius 11 (5 rez. perd.), Jonas Jerebko 9 (9 atk. kam.).

CSKA: Darrunas Hilliardas 24 (5/9 trit.), Mike’as Jamesas 20 (8 rez. perd.), Danielis Hackettas 10, Johannesas Voigtmannas 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
asas
Kad Hacketas trauma gavo tai pochui jums zurnaliugos ne?
2020-01-06
+11
erocid
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-06
-7
Chimki
kaip cia taip buvo cska labai nesilauze trumpai pirmavo Tai Chimki perlauze ir pergale 4 kelini uztikrinta