Nuotr.: CHINE NOUVELLE/SIPA-Scanpix
Nuotr. CHINE NOUVELLE/SIPA-Scanpix

Rimto pasipriešinimo Ispanijos lygoje sulaukęs karališkasis Madrido „Real“ (13-3) klubas pranoko kitą Eurolygoje rungtyniaujančią Ispanijos ekipą ir taip sugrįžo į pergalių kelią.

Nuo Pablo Laso kariaunos kirčių pirmadienio vakarą ACB lygos mače išvykoje krito Valensijos „Valencia“ (8-8), kuri varžovams nusileido rezultatu 78:85 (19:26, 21:14, 27:16, 9:20, 2:9).

Nors „Valencia“ po trijų ketvirčių buvo tvirtai priekyje 11 taškų pranašumu (67:56), „Real“ krepšininkai spurtavo ir prisivijo varžovus.

Visgi paskutinieji šansą pasižymėti ir išplėšti pergalę turėjo „Valencia“ krepšininkai – Alberto Abalde veržėsi link krepšio ir paleido netaiklų metimą, o Bojanui Dubljevičiui komandos draugo metimo pataisyti nebepavyko.

„Real“ taip užspaudė svečius gynyboje, kad per pratęsimą jie tepelnė 2 taškus, tad 9 taškais pasižymėjęs Madrido klubas šventė pergalę.

Jau ketvirtadienį „Real“ namuose priims Kauno „Žalgirį“, kuris bandys pratęsti savo pergalių seriją iki trijų ir taip nutraukti šiuo metu daugiausiai pergalių iš eilės Eurolygoje fiksuojančio Madrido klubo spurtą.

„Real“: Rudy Fernandezas 22 (7/10 trit.), Facundo Campazzo 17 (1/10 trit., 8 rez. perd.), Fabienas Causeuras 13, Trey Thompkinsas 12 (2/8 trit.), Jeffrey Tayloras 11.

„Valencia“: Alberto Abalde 16, Samas Van Rossomas ir Bojanas Dubljevičius (11 atk. kam.) po 11, Fernando San Emeterio 10.