Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Indianos „Pacers“ (22-14) iškovojo pirmąją pergalę NBA 2020-aisiais metais. Domantas Sabonis žaidė universaliai, o lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 115:104 (27:29, 15:15, 37:21, 36:39) įveikė Šarlotės „Hornets“ (15-24).

36
31
68%
15/22
100%
6/6

Sabonis per 38 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir keturis sykius prasižengė.

23-ejų 211 cm ūgio lietuvis per šias rungtynes pasiekė karjeros NBA 3 tūkst. pelnytų taškų ir 2 tūkst. atkovotų kamuolių ribas.

Trečiajame kėlinyje Sabonis po susidūrimo su varžovu krito ant parketo ir susiėmė už kelio. Lietuvis paliko aikštę ir išėjo į rūbinę, tačiau po kelių minučių grįžo ir pratęsė savo pasirodymą.

„Pacers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 26-erių 203 cm ūgio puolėjas T.J. Warrenas. Jis per 34 minutes surinko 36 taškus (15/22 dvit., 6/6 baudos) bei pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

30 taškų Warrenas surinko po ilgosios pertraukos, kai antrąją mačo pusę „Pacers“ laimėjo 73:60. Prieš tai šį sezoną krepšininkas daugiausiai buvo įmetęs 33 taškus tai pačiai Šarlotės ekipai.

Indianos klube dėl problemų su nugara nežaidė vienas lyderių Malcolmas Brogdonas.

Prieš tai „Pacers“ buvo pralaimėjusi dvejas rungtynes iš eilės ir keturis mačus iš pastarųjų penkių.

„Hornets“: Terry Rozieras 28 (9/9 baudos, 6 rez. perd.), Devonte Grahamas 22 (6 rez. perd.), Milesas Bridgesas 18 (6/7 metimai), Cody Zelleris 14.

„Pacers“: T.J. Warrenas 36 (15/22 dvit.), Domantas Sabonis 18 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 15 (9 atk. kam.), 3 bl., Jeremy Lambas 11 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 9 (3/4 trit.).

Lol
Tai ne apue tave gi cia sneka, nesusireiksmink ir nekomentuok saves.
2020-01-07
-6
2020-01-07
-12
blin
galetu jau pasistengt ir surinkt ta triguba dubli.
2020-01-07
-14
Anupras
nu galėtų, bet rezultatyviam perdavimui atlikti reikia 2 žmonių. Tu gali pasuot žaidėjui, kiek širdis geidžia, bet jei jo metimai skrieja į lankas...
2020-01-07
-14
Spectre
blemba, 4 sezonu prireike kad 3k tasku sumest. Barzda turbut per si 1 sez pelnys 3k
2020-01-07
-31
Drama Queen
Ar tu isvis supranti ka pakomentavai ar nelabai? :DDDD Domantas per pirmus tris sezonus vidutiniskai 15-20 minuciu per varzybas maziau uz barzda aiskteleje praleidavo + kai zaide Oklahomoje su plytininku priesakyje tai kamuolio visai negaudavo i rankas. Lygina jis b.y.b.i su pirstu :DDDD