Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Luka Dončičius per trečiąjį kėlinį pelnė 21 iš 38 savo taškų, surinko 11-ąjį trigubą dublį šį sezoną ir padėjo Dalaso „Mavericks“ (23-13) komandai namuose 118:110 (33:27, 28:28, 27:27, 30:28) įveikti Čikagos „Bulls“ (13-24) krepšininkus.

38
41
11
10

Slovėnas per 34 minutes įmetė 38 taškus (9/14 dvit., 5/10 trit., 5/9 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 1 metimą.

Tai jau dešimtasis Dončičiaus trigubas dublis, kuomet jis įmeta bent 30 taškų. Jis tokių rungtynių sužaidė tiek pat, kiek tai iki 22-ejų metų padarė LeBronas Jamesas (5), Oscaras Robertsonas (3) ir Magicas Johnsonas (2) kartu sudėjus. Luka yra 20-ies metų.

Trečiajame kėlinyje per paskutines 5 minutes ir 35 sekundes Dončičius įmetė 17 iš 19 „Mavericks“ taškų. Gynėjas per kėlinį bent 20 taškų surinko antrąjį kartą šį sezoną.

Ketvirtajame mače iš eilės Dalaso ekipa žaidė be Kristapo Porzingio, kuris jaučia kelio skausmus.

„Bulls“ ekipą į priekį vedė taip pat europietis. Tai suomis Lauri Markkanenas, surinkęs 26 taškus (6/8 dvit., 4/10 trit., 2/2 baudos) bei atkovojęs 9 kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (14/24 metimai, 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Dwightas Powellas 16 (6/6 dvit., 4/4 baudos), Timas Hardaway 15 (3/4 trit.), Dorianas Finney-Smithas ir Justinas Jacksonas 11.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 26 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Zacho LaVine’as 20 (0/5 trit., 7 rez. perd.), Coby White’as 15, Danielis Gaffordas 13 (6/6 dvit, 8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
bereatho
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-07
-7
Ag
Giannis antra statulele ims is eiles. Bet Luka taip pat demonstruoja MVP zaidima. Jei apkeistume Bucks su Mavs vietomis, neabejotinai MVP butu isrinktas slovenas
-9
pirkit bilietus i atranka kol dar yra,unikali proga bus pamatyt sita krepsinio vunderkinda,nes viska ispirks lenkai ir slovenai