Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Jutos „Jazz“ komandų rungtynės baigėsi skandalingu epizodu – teisėjai neužfiksavo akivaizdžios pražangos, o „Jazz“ svečiuose triumfavo 128:126.

22
27
2
6

Paskutinėje mačo atakoje Brandonas Ingramas prasiveržė po krepšiu ir atliko metimą, tačiau jo ranką palietė Rudy Gobertas. Teisėjai to nepastebėjo ir pražangos neužfiksavo.

Jeigu teisėjai būtų skyrę du baudos metimus, 86,7 proc. baudas metantis Ingramas galėjo išplėšti pratęsimą. Krepšininkas šiame mače pelnė 35 taškus, pataikydamas visas 8 baudas.

Teisėjai dar peržiūrėjo epizodą norėdami įsitikinti, ar rungtynių laikas baigėsi. Jie tai patvirtino, o pakeisti sprendimo dėl pražangos arbitrai negalėjo.

Teisėjai buvo nušvilpti „Pelicans“ sirgalių.

Beje, prieš lemiamą ataką „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry ir žaidėjai Lonzo Ballas bei J.J. Redickas prašė minutės pertraukėlės, bet nė vienas iš teisėjų į jų veiksmus nereagavo.

Gentry po rungtynių sakė, kad iš teisėjų nesulaukė paaiškinimo nei dėl to, kodėl nebuvo užfiksuota pražanga, nei dėl to, kodėl jie nepriėmė prašymo skelbti minutės pertraukėlę.

„Mes padarėme viską, ką turėjome padaryt – atkovojome kamuolį ir greitai persivarėme kamuolį prie varžovų krepšio. O jie neužfiksavo pražangos“, – kalbėjo Gentry.

Lonzo Ballas teigė, kad iš trenerių buvo gavę nurodymus pasiėmę kamuolį iškart prašyti minutės pertraukėlės, o tai jie ir darė.

„Ten buvo pražanga. Nieko daugiau ir nieko mažiau. Mes turėjome mesti dvi baudas. Bet nemetėme“, – sakė Lonzo Ballas.

„Manau, kad nesvarbu, ką aš mačiau. Teisėjai matė kitaip. Jaučiau, kad prieš mane prasižengė, bet teisėjai matė kitaip. Tokia realybė“, – kalbėjo Ingramas.

Rungtynių teisėjų vadas Kane’as Fitzgeraldas teigė, kad arbitrai nieko negalimo nepastebėjo.

„Paskutinėje atakoje mes matėme Ingramo prasiveržimą po krepšiu, tačiau rungtynių metu Rudy Goberto neleistinų veiksmų nepastebėjome“, – sakė jis.

Atrinkti (0) Visi (9)
Antanas
koks prasig.eres iskasena nuotraukoje
2020-01-07
-6
Kamuolys ir lankas
Kaip sake Gobert , juk jus zinote ,as pirma lieciau kamuoli :)))
2020-01-07
+2
Edma
nba :DDDD vaizdo perziuriu nera pas juos , reiktu po euriuka sumest jiems nabagams kad isigytu ir turetu galimybe ziuret pakartojimus.
2020-01-07
+7
Propeleris
skaityt moki? Senai ten yra jau vaizdo perziuros, bet jie ziuri tik ar laikas baigesi, tokiu dalyku kaip teiseju prazangu anuliavimas ar skyrimas jie negali keisti, cia reikia taisykles nba koreguot nes logiska kad lemiamom sekundem vyksta daug veiksmo ir visko glai nesumatyt bet pasinaudojus perziura skirt prazanga jei ji buvo butu logiska..
2020-01-07
2020-01-07
-5
NBA šį sezona jau niekuo nebestebina tiek krepšinio kokybe, tiek intriga, back to Euroleague
2020-01-07
+5
Nemate ir per world cupa Goberto. Gerai kad tie gaidziai tik bronza laimejo (cia ne keiksmazodis, ju simbolis yra gaidys)
2020-01-07
+5
Ekspertas
Faktas, kad teisėjus reikia bausti daug griesciau, nes tokios lemiamos klaidos per dažnai kartojasi