Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Mindaugas Kupšas buvo blankus, tačiau tai nesutrukdė Jeruzalės „Hapoel“ (7-3) ekipai iškovoti pergalės Čempionų lygoje.

23
30
2
100%
9/9

Davido-Odedo Kattache auklėtiniai antradienio vakarą išvykoje 83:74 (17:18, 28:11, 18:27, 20:18) įveikė Vechtos RASTA (5-5) ekipą.

Lietuvis aikštelėje praleido 7 minutes, per kurias nei karto nemetė į krepšį, atkovojo du kamuolius, 4 sykius suklydo, triskart prasižengė ir pasirodymą baigė surinkdamas -1 naudingumo balą.

„Hapoel“ po sėkmingo antrojo kėlinio, kurį laimėjo 27:11, į antrąją rungtynių dalį išsinešė 16 taškų persvarą (45:29).

Visgi tuomet Vechtos ekipa taip pat atsakė sėkmingu ketvirčiu, kuriame ji Izraelio ekipą pranoko 27:18, ir atstatė rungtynių pusiausvyrą (56:63).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus pusantros minutes, „Hapoel“ vis dar turėjo 6 taškų pranašumą (78:72), kurį iki 8 netrukus padidino J'Covanas Brownas (80:72).

Per likusį laiką šeimininkai spurto surengti nesugebėjo ir Jeruzalės ekipa šventė septintąją pergalę Čempionų lygos grupių etape.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo TaShawnas Thomasas, kuris per 34 minutes pelnė 23 taškus (9/9 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

RASTA: Jordanas Davisas 19, Steve'as Vasturia 16, Maxas Di Leo 11 (6 atk. kam.), Ishmailis Wainrightas 9 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Hapoel“: TaShawnas Thomasas 23 (9/9 dvit., 6 atk. kam.), Johnas Hollandas 17, Jamesas Feldeine'as 13 (5 atk. kam.), J'Covanas Brownas ir Suleimanas Braimohas 11.

hustgiske
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti