• Los Andželo „Lakers“ namuose 117:87 sutriuškino Niujorko „Knicks“

• Ligos užkluptas LeBronas Jamesas per 31 minutę pelnė 31 tašką

• Trečiajame kėlinyje skaudžiai kritęs Anthony Davisas patyrė traumą ir į rungtynes nebegrįžo

• Ignas Brazdeikis mačui registruotas nebuvo

LeBrono Jameso nesustabdė nė jį pakirtusi liga, o Los Andželo „Lakers“ (30-7) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo eilinę pergalę.

31
28
100%
7/7
50%
6/12

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 117:87 (26:21, 36:24, 23:25, 32:17) susitvarkė su Niujorko „Knicks“ krepšininkais. Ignas Brazdeikis šiam mačui registruotas nebuvo.

Prieš susitikimą buvo abejojama, ar LeBronas galės pasirodyti aikštelėje, mat vyriausiasis treneris Frankas Vogelis pranešė, jog „Lakers“ lyderis yra apsirgęs ir jaučiasi itin prastai.

Vis tik Jamesas ant parketo išbėgo ir per 31 minutę pelnė 31 tašką (3/7 dvit., 6/12 trit., 7/7 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Lakers“ visus reikalus sutvarkė dar pirmoje mačo dalyje. Kyle‘as Kuzma antrajame kėlinyje pataikė dvitaškį, Jamesas pelnė taškus su pražanga, Rajonas Rondo bei Danny Greenas pridėjo po vieną baudos metimą, o šeimininkai spurtavo 10:0 bei įgijo dviženklę persvarą – 42:30.

Kiek sėkmingiau antrąjį ketvirtį užbaigę „Lakers“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdami solidų 17 taškų pranašumą (62:45), kurio pakako iki pat rungtynių pabaigos.

Vienas kukliausių sezono rungtynių sužaidė Anthony Davisas. Puolėjas per 28 minutes pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius suklydo.

Tiesa, tai mažiausia problema, dėl kurios turėtų jaudintis „Lakers“ fanai, mat ekipos žvaigždė dėl patirtos traumos negalėjo baigti rungtynių. Trečiojo kėlinio pabaigoje Davisas bandė blokuoti Juliuso Randle‘o metimą, tačiau skaudžiai krito ant parketo ir į aikštelę nebegrįžo.

Daugiausia pataiko: Marcus Morris

Atlikus rentgeno nuotrauka lūžis aptiktas nebuvo, tačiau bent jau kol kas traumos rimtumas nėra žinomas. Vis tik pranešama, jog Davisui bus atliekami magnetinio rezonanso tyrimai ir jis veikiausiai praleis rungtynes su Dalaso „Mavericks“ bei Oklahomos „Thunder“.

Antrajame kėlinyje taip pat įvyko incidentas, kurio epicentre atsidūrė „Knicks“ atstovas Bobby Portis. Kentavious Caldwellas-Pope‘as pasileido į greitą ataką ir buvo pasiruošęs dėjimui, tačiau Portis vožė „Lakers“ gynėjui per galvą bei grubiai sustabdė išpuolį.

Epizodą peržiūrėję arbitrai Portisui skyrė diskvalifikacinę pražangą ir jo pasirodymas buvo baigtas. Caldwellas-Pope‘as kurį laiką praleido ant parketo, tačiau atsigavęs sugebėjo pratęsti rungtynes.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (6/12 trit.), Kyle‘as Kuzma 16 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15 (3/4 trit.), Avery Bradley 12, Danny Greenas 11.

„Knicks“: R.J. Barrettas 19 (9/17 dvit.), Julius Randle‘as 15 (4/12 dvit., 10 atk. kam.), Elfridas Paytonas 12.

Visi šios nakties rezultatai:

Sausio 8 d., trečiadienis
Cleveland Cavaliers Detroit Pistons 113-115 stat »
Toronto Raptors Portland Trail Blazers 99-101 stat »
Brooklyn Nets Oklahoma Thunder 103-111 stat »
Memphis Grizzlies Minnesota Timberwolves 119-112 stat »
Phoenix Suns Sacramento Kings 103-114 stat »
Los Angeles Lakers New York Knicks 117-87 stat »

Atrinkti (0) Visi (10)
Oba
30-oji lakers pergale :D
2020-01-08
+9
Bronius toliau puikią formą rodo.Net ir sirgdamas sugeba gerą statistiką padaryti bei atvesti komandą į pergalę.Tik dėl Daviso neaišku.Reik tikėtis,kad trauma nerimta,be jo Lakers daug sunkiau būtų.