Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Dėl patekimo į kitą FIBA Čempionų lygos etapą kovojantis Panevėžio „Lietkabelio“ (4-6) klubas Turkijoje patyrė pralaimėjimą.

27
23
100%
8/8
4

Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienio vakarą 83:92 (19:21, 19:23, 22:20, 23:28) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (7-3) krepšininkams

„Lietkabeliui“ tai buvo antroji nesėkmė per tris paskutinius susitikimus.

Savo ruožtu „Turk Telekom“ šia pergale sugrįžo į pergalių kelią ir per pastarąsias penkerias rungtynes yra triumfavusi 3 sykius.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Lietkabelis“ atsiliko vos 4 taškais (60:64), tačiau per 6 kėlinio minutes „Turk Telekom“ spurtavo 11:2 ir, likus kiek daugiau nei 4 minutėms, pirmavo 13 taškų persvara – 75:62.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 28 sekundėms Tomas Dimša atkovojo kamuolį puolime ir pakartojo komandos draugo metimą bei sumažino „Lietkabelio“ atsilikimą iki 7 taškų – 74:81.

Nors deficitą panevėžiečiams buvo pavykę limituoti iki 6 taškų (75:81), „Turk Telekom“ nebeleido Lietuvos komandai bėgti į priekį – pristabdytam „Lietkabeliui“ lemiamoje 8:11 atkarpoje teko pripažinti varžovų pranašumą, tad Ankaros ekipa šventė pergalę.

„Lietkabelis“ atkovojo 32 kamuolius, kai „Turk Telekom“ krepšininkai sugriebė 24 kamuolius.

„Turk Telekom“: Kyle‘as Wiltjeras 27 (3/7 trit., 27 naud. bal.), R.J. Hunteris 18 (4/9 trit.), Muhammedas Baygulas 15 (5 rez. perd.), Moustapha Fallas 11 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17 (3/5 trit.), Vytenis Lipkevičius 15 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Željko Šakičius 13 (3/6 trit.), Rihardas Kuksikas 12 (4/6 trit.), Margiris Normantas 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
Aisku
Kad pritruko jegu, nereikia ardytis nieko nelemusiose lkl varzybose po 35 minutes, tai butu ir jegu pritruke prie tikrai svarbias rungtynes