Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. Basketnews.lt/V.Mikaitis

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (7-3) komanda patyrė pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.

9
16
100%
3/3
9

Lietuvio klubas trečiadienio vakarą išvykoje 61:73 (21:26, 14:13, 15:16, 11:18) nusileido absoliutiems B grupės autsaideriams – Antverpeno „Telenet Giants“ (3-7) krepšininkams.

Mačiulis per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, du sykius prasižengė, kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui Howardas Sant-Roosas pataikė dvitaškį ir sumažino AEK deficitą iki 3 taškų (52:55). „Telenet Giants“ tuomet spurtavo 9:0 ir, likus kiek daugiau nei 6 minutėms, pirmavo 12 taškų – 64:52.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 24 sekundėms Marcusas Slaughteris išprovokavo pražangą bei realizavo vieną iš dviejų baudų metimų, taip AEK atsilikimą sumažindamas iki 8 taškų – 61:69.

Per likusį laiką AEK taškų nebepelnė, Antverpeno klubas atsakė 4 taškais ir šventė pergalę.

Nepaisant pralaimėjimo, Atėnų klubas išliko pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu iki šiol paskutinėje B grupės rikiuotės vietoje buvusiems „Telenet Giants“ pavyko pakilti laipteliu aukščiau.

„Telenet Giants“: Luka Rupnikas 14, Dennisas Dokoras 12, Dave‘as Dudzinski 11, Hansas Vanwijnas ir Vincentas Kestelootas po 9.

AEK: Keithas Langfordas 19 (7/19 met., 5 rez. perd.), Kendrickas Ray 13, Mario Chalmersas 7, Jonas Mačiulis 6 (6 atk. kam.).