Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Deividas Dulkys buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas, o jo vedamas BAXI (7-3) iškovojo lengvą pergalę FIBA Čempionų lygoje.

4
16
2
8

Manresos ekipa trečiadienio vakarą mače namuose 92:68 (20:12, 19:15, 29:17, 24:24) sutriuškino Strasbūro SIG (4-6) krepšininkus.

Dar iki ilgosios pertraukos dviženklį taškų skaičių surinkęs Dulkys per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, du sykius prasižengė bei užfiksavo 14 balų naudingumą.

Manresos klubas pirmavo nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų, kai spurtavo 9:2, o po dešimties žaidimo minučių pirmavo 8 taškais – 20:12.

BAXI atliko 24 rezultatyvius perdavimus, kai IG – 15 perdavimų. Strasbūro klubas prarado daugiau kamuolių – 13 prieš 8.

IG komandai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės. Tuo metu BAXI sugrįžo į pergalių kelią.

BAXI: Deividas Dulkys (3/8 trit.) ir Luke‘as Nelsonas (5 rez. perd., 3/5 trit.) po 15, Eulis Baezas ir Guillemas Jou po 13.

SIG: Thomasas Scrubbas 15, Ali Traore ir Gabe‘as Yorkas po 13, Travisas Trice‘as 11.