Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Vienu iš komandos lyderiu tapusio Roko Giedraičio atstovaujama ALBA (5-13) į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžti nesugebėjo.

19
29
8
83%
5/6

Berlyno klubas ketvirtadienio vakarą namuose 89:95 (28:31, 17:19, 19:22, 25:23) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (12-6) krepšininkams.

„Maccabi“ su šia pergale nutraukė dviejų iki tol buvusių pralaimėjimų seriją. Tuo metu ALBA suklupo antrą kartą paeiliui.

Giedraitis per 20 žaidimo minučių pelnė 11 taškų (2/6 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, kartą pats pažeidė taisykles, sykį suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

Lietuvis taip pat pasižymėjo įspūdingu dėjimu, kai trečiojo kėlinio pabaigoje prasiveržė į baudos aikštelę ir per Deni Avdija rankas sugrūdo kamuolį į krepšį.

Rezultatyviame pirmajame kėlinyje komandos žaidė beveik lygiai – Giedraitis ketvirtį užbaigė taikliu baudos metimu ir ALBA po dešimties žaidimo minučių atsiliko 3 taškais (28:31).

Antrojo kėlinio pabaigoje Berlyno klubas turėjo 2 taškų deficitą, tačiau pirmąją rungtynių pusę uždarė tolimas Elijah Bryanto metimas, leidęs „Maccabi“ įgauti 5 taškų persvarą – 50:45.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Maccabi“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir smogė šeimininkams – per 7 trečiojo kėlinio minutes spurtavo 19:9 (69:54), o ketvirčio pabaigoje Tel Avivo ekipa pirmavo 8 taškais (72:64).

Tik pačioje susitikimo pabaigoje Berlyno klubas prie varžovų priartėjo 5 taškų (88:93) atstumu, tačiau ALBA šturmą atlaikiusi „Maccabi“ šventė pergalę.

ALBA: Martinas Hermannssonas 16, Marcusas Erikssonas 12 (3/6 trit.), Rokas Giedraitis 11, Luke'as Sikma (12 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Nielsas Giffey po 10.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 19 (5/6 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 17 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 15, Jake'as Cohenas 11.