Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Antrąją pergalę iš eilės stipriausioje Senojo žemyno lygoje pasiekė Artūro Gudaičio atstovaujamas Milano „AX Armani Exchange“ (10-8) klubas.

12
18
50%
2/4
50%
2/4

Italijos komanda ketvirtadienio vakarą Eurolygos mače namuose 96:87 (19:18, 25:16, 29:23, 23:30) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10-8) krepšininkus.

Gudaitis per 12 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išrašė bloką, išprovokavo 2 pražangas, pats 4 kartus pažeidė taisykles, sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

„AX Armani Exchange“ pranašumą susikrovė dar antrajame kėlinyje, kuriame spurtavo 11:3 ir po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo 10 taškų – 44:34.

Po ilgosios pertraukos Milano klubas dar labiau pabėgo į priekį, kai Keiferis Sykesas pataikė tritaškį, Tyrese’as Rice’as atsakė dvitaškiu, o Paulas Biligha pridėjo dvi baudas – „AX Armani Exchange“ po trijų kėlinių pirmavo jau 16 taškų (73:57).

Lemiamame ketvirtyje „Panathinaikos“ pabudo ir pradėjo spurtuoti, o „AX Armani Exchange“ pranašumą buvo sumažinę iki 7 taškų (84:91), tačiau nuaidėjus finalinei sirenai Milano klubas šventė pergalę.

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 22 (4/8 trit.), Keiferis Sykesas 17 (3/6 trit.), Riccardo Moraschini 12 (5 atk. kam., 18 naud. bal.), Vladimiras Micovas 11 (3/5 trit.), Michaelas Rollas 9.

„Panathinaikos“:  Jimmeras Fredette‘as 28 (5/8 trit.), DeShaunas Thomasas 15, Konstantinos Mitoglou 10, Benjamino Bentilo 7, ..., Nickas Calathes 4 (1/10 met., 11 rez. perd.).