Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Leo Westermannas pagerino tolimų metimų ir pakartojo rezultatyvumo Eurolygoje rekordą, o jo vedama Stambulo „Fenerbahče“ (7-11) iškovojo pergalę antrojo rato starte.

16
24
5
100%
2/2

Željko Obradovičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą stipriausios Senojo žemyno mače išvykoje 79:65 (20:11, 22:17, 20:17, 17:20) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (7-11) krepšininkus.

Westermannas per 22 minutes pelnė 21 tašką (0/1 dvit., 7/8 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo vieną kamuolį, po du sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

7 prancūzo pataikyti tolimi metimai yra geriausias jo pasiekimas Eurolygoje. Iki šiol savo geriausią rezultatą – 5 tritaškius – Westermannas buvo pasiekęs dar žaisdamas „Žalgiryje“, kai 2018-ųjų gruodį tiek metimų iš distancijos realizavo prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Pelnydamas 21 tašką Westermannas pakartojo ir savo rezultatyvumo rekordą, kurį buvo užfiksavęs taip pat dar žaisdamas Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamame „Žalgiryje“. Tokio rezultatyvumo rungtynes gynėjas buvo užfiksavęs 2016-ųjų lapkritį prieš Stambulo „Darussafaka“.

„Fenerbahče“ į priekį pabėgo jau pirmojo kėlinio pradžioje, kai po trijų Westermanno ir vieno Derricko Williamso trijų tolimų Stambulo klubas spurtavo 12:3, o po dešimties žaidimo minučių pirmavo 9 taškais (20:11).

„Baskonia“: Tornike Shengelia 21 (7 atk. kam., 37 naud. bal.), Youssoupha Fallas 18 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikas Stauskas 9.

„Fenerbahče“: Leo Westermannas 21 (7/8 trit.), Derrickas Williamsas 16 (4/6 trit., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Nando De Colo 11 (3/4 trit.), Luigi Datome ir Melih Mahmutoglu po 9.