Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Per paskutinį ketvirtį reikalus su Bostono „Celtics“ (25-11) komanda sutvarkiusi Filadelfijos „76ers“ (25-14) NBA pasiekė antrąją pergalę paeiliui, o ekipos rūbinėje liejosi triumfo nuotaikos.

29
28
7
100%
10/10

Bretto Browno vadovaujama „76ers“, ketvirtąjį kėlinį laimėjusi 32:18, savo aikštėje nugalėjo 109:98 (26:35, 22:20, 29:25, 32:18).

Po dvikovos rūbinėje žodį taręs Brownas kartu su savimi atsinešė varpelį, kuriuo paskambinti garbė teko Joshui Richardsonui.

Rezultatyviausiai pasirodęs gynėjas per 34 minutes įmetė 29 taškus (8/11 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 10/10 baudos), išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Šioje džiaugsmo ceremonijoje nuotoliniu būdu dalyvavo ir „76ers“ lyderis Joelis Embiidas, kuris „FaceTime“ programėlės pagalba bendravo su generaliniu direktoriumi Eltonu Brandu.

Embiidas yra atsiskyręs nuo klubo dėl patirto piršto išnirimo, kurio metu plyšo raiščiai. Aukštaūgis Niujorke ruošiasi penktadienį vyksiančiai operacijai. Jis kol kas yra iškritęs neribotam laikui.

Nerimas buvo kilęs ir „Celtics“ stovykloje, kai Kemba Walkeris antrajame ketvirtyje susižeidė kairįjį nykštį. Gynėjas po susidūrimo su Mike'u Scottu iš karto susiėmė už rankos, o paskui purtydamas mėgino sumažinti atsiradusį skausmą.

Klubo lyderis iš karto patraukė į rūbinę, kur peršvietus lūžių nustatyta nebuvo – diagnozuotas raiščių patempimas.

Walkeris dvikovą baigė surinkdamas 26 taškus (5/9 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 1/1 baudos), atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovodamas 2 kamuolius.

„76ers“ nutolo ketvirtojo kėlinio viduryje, kada du taškus pelnęs Danielis Theisas sumažino „Celtics“ atsilikimą iki minimalaus – 94:96. Kitoje atakoje Benas Simmonsas įmetė dvitaškį, paskui pridėjo dar du taškus, Richardsonas – tris, šeimininkai spurtavo 9:0 ir išsprendė mačo baigtį – 105:94.

„76ers“: Joshas Richardsonas 29 (7 rez. perd.), Benas Simmonsas 19 (9 atk. kam.), Alas Horfordas 17 (8 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 16 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Kemba Walkeris 26 (5/11 trit.), Marcusas Smartas 24 (5/7 trit.), Jaysonas Tatumas 15 (10 atk. kam.).