Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Aleksejus Švedas spindėjo rezultatyvumu, tačiau Maskvos srities „Chimki“ (8-10) Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui.

20
30
88%
7/8
100%
3/3

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 81:83 (15:16, 22:20, 11:25, 33:22) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (5-13) krepšininkams.

Šeimininkams tragiškai susiklostė trečiasis kėlinys, kurį jie pralaimėjo 11:25 (48:61) , o ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas jau skyrė 16 taškų – 48:64.

Vis dėlto Kurtinaičio kariauna nesudėjo rankų anksčiau laiko ir, laimėję atkarpą 20:7, likus 4 minutėms iki dvikovos pabaigos, sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 68:71.

Galutinai perimti mačo kontrolės „Chimki“ neleido penkis taškus paeiliui pelnęs Austinas Hollinsas (76:68), o po šios atkarpos Joano Plazos auklėtiniai arčiau savęs varžovų nebeprisileido ir tik Jonas Jerebko tritaškiu paskutinę sekundę sumažino atsilikimą iki vieno metimo.

„Chimki“ neišgelbėjo fantastiškai žaidęs Aleksejus Švedas – 30 taškų (7/8 dvit., 4/12 trit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 7 klaidos ir 31 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose nuostabų pasirodymą surengęs Willas Thomasas per 24 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 30 (7/8 dvit., 4/12 trit., 6 rez. perd., 7 kld., 31 naud. bal.), Jannis Timma 17, Jonas Jerebko 10.

„Zenit“: Willas Thomasas 20 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Austinas Hollinsas 15, Mateuszas Ponitka 12.

Atrinkti (0) Visi (47)
Antanas
Jo snukis panasus i mano
2020-01-12
+4
Zero
Zmones, paijungus per incognito su narsykle prabalsavus all stats ir vel per naujo ijungus narsykle, leidzia dar karta balsuoti, pasinaudokime sia proga ir prabalsuokime kiek netinfim uz Domanta Saboni!!!
2020-01-12
+5
Lukauskis
Laimes nelaimes vel kavenskus pap1s - Miiiiiiiindaugas Lukauuuuuskis!