Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (12-6) pasiekė dvyliktąją pergalę Eurolygoje, nors ji buvo sunkesnė, nei galėjo atrodyti iš pradžių.

27
32
89%
8/9
42%
5/12

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai penktadienio vakarą išvykoje 84:77 (18:10, 23:15, 18:27, 25:25) įveikė ir toliau stringantį Miuncheno „Bayern“ (6-12) klubą bei taip apkartino debiutą ką tik už komandos vairo stojusiam Oliveriui Kostičiui.

CSKA nuo varžovų atitrūkti pavyko pirmoje rungtynių pusėje, kai Darrunas Hilliardas ir Mike'as Jamesas pelnė po dvitaškį bei svečiai susikūrė 16 taškų pranašumą (28:12), kurį išsaugojo iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos – 41:25.

Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą: Gregas Monroe, Vladimiras Lučičius ir Joshua Huestis kartu surinko 6 taškus, Lučičius pataikė baudą ir šeimininkai priartėjo per 7 taškus (46:53).

Ketvirtajame kėlinyje „Bayern“ sėkmingai tęsė spurtą ir po Paulo Zipserio tritaškio komandas teskyrė 1 taškas (64:65).

Iki ketvirčio pabaigos rungtyniauti likus 2 minutes, CSKA pirmavo 75:71, tačiau netrukus Jamesas realizavo abi baudas, Nikita Kurbanovas smeigė tritaškį bei taip uždarė šias rungtynes (80:71).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Jamesas, kuris per 33 minutes pelnė 27 taškus (5/12 dvit., 3/11 trit., 8/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, dukart suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

„Bayern“: Gregas Monroe 20 (10 atk. kam.), Vladimiras Lučičius ir Joshua Huestis po 17, Petteri Koponenas 12 (4/6 trit.).

CSKA: Mike'as Jamesas 27 (7 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 20 (7 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 12 (8 atk. kam.).