Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Keturiolika taškų be atsako praleidusi ir vyriausiąjį trenerį praradusi Stambulo „Anadolu Efes“ (15-3) nepalūžo ir iškovojo įspūdingą pergalę Eurolygoje. Be Ergino Atamano likusi Turkijos ekipa svečiuose 86:82 (24:19, 21:23, 21:16, 20:24) pranoko „Barcelonos“ (13-5) komandą.

26
35
2
5

Pirmus tris kėlinius visą laiką pirmavusi „Anadolu Efes“ komanda byrėti ėmė paskutiniame ketvirtyje. Nikola Mirotičius šį kėlinį pradėjo dvitaškiu, Kyle’as Kuricas taip pat pelnė du taškus, o netrukus šis snaiperis užsiliepsnojo ir „Barcelona“ perėmė iniciatyvą.

Ketvirto kėlinio viduryje Kuricas smeigė tris tritaškius iš eilės ir taip pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį – 72:66. Kurico tritaškiai vainikavo „Barcelona“ spurtą 14:0.

Maža to, šios sausos atkarpos pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas „Anadolu Efes“ strategas Atamanas. Treneris dėl priekaištų teisėjams užsidirbo antrąją techninę pražangą ir iškeliavo į rūbinę.

„Barcelona“ netrukus pirmavo 75:68, tačiau Shane’o Larkino ir Aleco Peterso tritaškiai rezultatą, likus žaisti 1:42 min., išlygino rezultatą – 79:79.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei sudėtingą tritaškį pataikęs Chrisas Singletonas sugrąžino svečiams persvarą, tačiau netrukus, likus žaisti 42 sek., iš toli tiksliai atsakė ir Mirotičius – 82:82.

Larkinas kitoje atakoje išprovokavo pražangą ir „Anadolu Efes“ vėl išsiveržė į priekį 84:82.

Kita „Barcelonos“ ataka įstrigo ir Pau Ribas turėjo mesti sudėtingą metimą, kuris tikslo nepasiekė, o Larkinas baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Anadolu Efes“, kuri vertėsi be traumuoto Vasilije Micičiaus, revanšavosi „Barcelona“ už nesėkmę pirmajame rate, tačiau katalonai tada laimėjo 10 taškų persvara.

„Anadolu Efes“ į pergalę vedė Larkinas, kuris per 37 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

„Barcelonos“ komandoje tikrą benefisą trečiajame kėlinyje surengė Brandonas Daviesas, kuris surinko visus 16 komandos taškų. Visgi ketvirtajame kėlinyje jis nuo suolo nepakilo, o iš viso pelnė 20 taškų.

Pirmoje dvikovos dalyje „Barcelonos“ gretose spindėjo Malcolmas Delaney, pataikęs 5 tritaškius iš 6.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20, Malcolmas Delaney 15, Nikola Mirotičius 14 (8 atk. kam.), Kyle’as Kuricas 11.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 26 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 35 naud. balai), Chrisas Singletonas 17 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 10 (8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (14)
Zero
Zmones, paijungus per incognito su narsykle prabalsavus all stats ir vel per naujo ijungus narsykle, leidzia dar karta balsuoti, pasinaudokime sia proga ir prabalsuokime kiek netinfim uz Domanta Saboni!!!
2020-01-12
-1
NBA
juokesi eurolygos fanai is nba kur treneris beveik tuscia vieta ir zaidejai per indvidualu talenta laimi rungtynes. Bet efes yra grynai toks pat pvz, komanda sukomplektuota lb gerai, o treneris vidutiniokas, bet leidzia jiem zaist nekisant senu deriniu.
2020-01-11
+5
Dzo
impotentas tai jusu Dievas Isterikas, o cia buvo dvieju Final4 dalyviu musis. grazu ziuret I meistriskuma!!
2020-01-11
+1
O tu ir Eurolyga dar ziuri? Neuztenka savo lygio kibiro su raudona parodija ziureti?
2020-01-11
-4
...
pesicius lavonas :) jis net neatsimena tu 12 zaideju vardu... ka jau kalbet apie apie greitus sprendimu priemimus :)
2020-01-11
+6
Alio
pesiciaus strategija: pl delaney per daug gerai zaidi.per daug tritaskiu pataikai...sesk ant suolo ilgam....davies pl per daug herai zaidi..nesazininga..sesk ant suolo ilgam.. ..
2020-01-11
+13
Barcelona
efes nepaluzo po barcos spurto 14-0 galbut po Atamano isvarymo usivede buvo Larkinas su Singletonu vede svarbiais momentais
2020-01-11
-1
Barcelona
na efes atstovejo be Atamano bet su asistentu Larkinas Trauke na buvo fantastines runktynes emociju Efes zaide dar be Miciciaus
2020-01-11
+18
na
man tai po rungtyniu klausimas tam seniui pesiciui, kodel davies zveriskai suzaides 3 kelini visiskai nepasirode 4?
2020-01-11
+11
maz
Nes jis yra nekompetentingas impotentas. Per atkrintamasias juos tokia tryda istiks, kad Barcos fanams tai bus amziaus geda.
2020-01-11
+11
Alio
obdar siuliau larkinaninzalgiri vasara...sake kad nusisneku..kam jobreikia..lekavicius ir perezas geresnis....nu jo...