Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Devintąją pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-9) ekipa.

21
23
100%
8/8
2

Dragano Šakotos auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 83:80 (13:30, 17:19, 34:16, 19:15) nugalėjo Vilerbano ASVEL (8-10) klubą, kuriam Eurolygoje tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Lemiamame ketvirtyje komandos rungtyniavo taškas į tašką, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis: likus rungtyniauti 37 sekundėms, Davidas Lighty Vilerbano komandai pelnė dvitaškį ir rezultatą išlygino (80:80).

Svečiai savo rankose turėjo lemiamą ataką, o iniciatyvos ėmėsi dar neseniai į komandą atvykęs Kevinas Punteris, kuris priešpaskutinę sekundę smeigė tritaškį ir savo komandą išvedė į priekį (83:80).

ASVEL savo atsakui turėjo sekundę, tačiau Rihardo Lomažo tritaškis skriejo pro šalį ir „Crvena Zvezda“ šventė įsimintiną pergalę Prancūzijoje.

Šeimininkai dominuoti pradėjo pirmajame kėlinyje, kai pirmų 6 minučių atkarpą laimėjo net 22:5, o turėdami tokią pat persvarą galingai baigė ir ketvirtį – 30:13.

Antrajame kėlinyje svečiai Prancūzijos ekipai dar labiau į priekį pabėgti neleido, tačiau patys spurto surengti taip pat nesugebėjo, o komandos į didžiąją pertrauką išėjo ASVEL pirmaujant 49:30.

Jei pirmajame kėlinyje savo sąlygas absoliučiai diktavo ASVEL, tai trečiasis priklausė svečiams iš Belgrado: Dejanas Davidovacas pataikė dvitaškį, Lorenzo Brownas pelnė 5 taškus iš eilės, Davidovacas pridėjo ir tritaškį, o svečiai atkarpą laimėjo 24:8.

Įspūdingą sugrįžimą į rungtynes vainikavo ketvirčio pabaigoje pelnyti 5 Punterio taškai iš eilės, „Crvena Zvezda“ ekipai leidę deficitą sumažinti iki minimalaus (64:65).

Galiausiai laimėję paskutinę sekundę, „Crvena Zvezda“ iškovojo ketvirtąją iš eilės ir septintą pergalę per paskutinius 9 mačus.

Serbijos ekipą į pergalę vedė Vladimiras Štimacas, kurio sąskaitoje – 21 taškas (8/8 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.), atkovotas kamuolys, du rezultatyvūs perdavimai ir surinkti 23 naudingumo balai.

Lemiamą metimą pataikęs Punteris surinko 18 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

ASVEL: Adreianas Payne'as 17 (8 atk. kam.), Rihards Lomažs 14, Theo Maledonas 13, Davidas Lighty 11.

„Crvena Zvezda“: Vladimiras Štimacas 21, Kevinas Punteris 18, Lorenzo Brownas 13 (7 rez. perd.), Dejanas Davidovacas 9 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Asvel
Zvezda parode charakteri asvel 19 tasku isvaiste po pertraukos ir atrode kad laimes