Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Septintąją pergalę Eurolygoje pasiekė Kęstučio Kemzūros treniruojama Pirėjo „Olympiakos“ (7-11) ekipa.

18
26
75%
6/8
7

Ji išvykoje po įtemptos kovos 93:91 (16:16, 23:20, 31:27, 23:28) įveikė „Valencia“ (8-10) klubą ir nutraukė jo dviejų iš eilės laimėjimų seriją.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Iki jo pabaigos rungtyniauti likus pusantros minutės, „Oly“ pirmavo 87:84, o persvarą iki 5 taškų netrukus padidino Vassilis Spanoulis.

Visgi tuomet dvitaškį šeimininkams pelnė Vanja Marinkovičius ir rezultatą vėl sušvelnino (86:89). Nors kitoje atakoje svečiai sėkmingo išpuolio nesurengė, „Valencia“ šiuo šansu nepasinaudojo: netaikliai atakavo tiek Bojanas Dubljevičius, tiek ir Samas Van Rossomas.

Likus 7 sekundėms, Georgios Printezis nuo baudų metimų linijos neklydo (91:86), o į taiklius Ispanijos ekipos baudų metimus analogiškai atsakė ir Spanoulis (93:88).

Marinkovičius kitoje atakoje dar pataikė tritaškį, tačiau laiko išsigelbėti likę nebuvo – pergalę šventė svečiai iš Graikijos.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Printezis, kuris per 24 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 23, Vanja Marinkovičius 20, Samas Van Rossomas 11, Aaronas Doornekampas 10, Quino Colomas 9 (4 rez. perd.).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 18 (7 atk. kam.), Aleksandras Vezenkovas 17 (7 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 16, Brandonas Paulas 12, Vassilis Spanoulis 10 (8 rez. perd.).