Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Kawhi Leonardas sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, o jo vedama Los Andželo „Clippers“ (27-12) įsirašė dar vieną pergalę.

36
33
3
67%
12/18

„Clippers“ namuose po atkaklios kovos 109:100 (22:20, 26:33, 25:30, 36:17) palaužė „Golden State Warriors“ (9-31).

Leonardas per 38 minutes pelnė 36 taškus (12/18 dvit., 2/7 trit., 6/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 5 sykius suklydo.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Clippers“ atsiliko 73:83. Vis tik JaMychalas Greenas įkrovė iš viršaus, dėjimą taip pat atliko Leonardas, Montrezlas Harrellas pataikė iš po krepšio, o šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 9:0 bei sumažino deficitą iki minimumo – 82:83.

Iki mačo pabaigos likus daugiau nei 3 minutėms, Omari Spellmanas pataikė iš toli ir nurėžė „Warriors“ atsilikimą iki trijų taškų (98:101). Vis tik tritaškiu atsakė ir Lou Williamsas, o likus vos kiek daugiau nei minutei, dar du taškus pridėjo Leonardas bei taip uždarė rungtynes – 106:100.

„Clippers“ gretose susitikimą praleido Paulas George'as.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 36 (12/18 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam.), Lou Williamsas 21 (3/6 trit., 8 rez. perd.), Patrickas Beverley 12 (3/9 trit.), Montrezlas Harrellas 11 (5/9 dvit., 10 atk. kam.).

„Warriors“: Omari Spellmanas (4/8 trit.) ir Glenas Robinsonas po 17, Alecas Burksas 16 (2/10 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam.), Ericas Paschallis 12.