Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Giannis Antetokounmpo irgi žmogus. Graikas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau nepaisant to, Milvokio „Bucks“ (34-6) vis tiek šventė pergalę.

27
34
73%
8/11
80%
8/10

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 127:106 (34:18, 19:26, 37:31, 37:31) susitvarkė su Sakramento „Kings“ (15-24).

Antetokounmpo per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 1/2 trit., 4/8 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Bucks“ visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Sterlingas Brownas bei Donte DiVincenzo pataikė po tritaškį, George‘as Hillas pridėjo metimą iš po krepšio, Khrisas Middletonas realizavo baudas, o „Bucks“ laimėjo atkarpą 23:6 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 90:72.

Būtent Middletonas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 27 taškus (8/10 dvit., 1/2 trit., 8/11 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Kings“: Harrisonas Barnesas (6/8 dvit.) ir De‘Aronas Foxas (8/17 dvit., 10 rez. perd., 9 atk. kam.) po 19, Buddy Hieldas 16 (2/7 trit.), Nemanja Bjelica 12 (13 atk. kam.), Trevoras Ariza 11 (9 atk. kam.), Harry Gilesas 10.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27 (8/10 dvit., 11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 24 (9/12 dvit.), Donte DiVincenzo 18 (4/6 trit.), Giannis Antetokounmpo 13 (3/7 dvit., 10 atk. kam.), Sterlingas Brownas 11 (12 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Sausio 11 d., Šeštadienis
Washington Wizards Atlanta Hawks 111-101 stat »
Brooklyn Nets Miami Heat 117-113 stat »
New York Knicks New Orleans Pelicans 111-123 stat »
Chicago Bulls  Indiana Pacers 105-116 stat »
Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 134-121 stat »
Dallas Mavericks Los Angeles Lakers 114-129 stat »
Phoenix Suns Orlando Magic 98-94 stat »
Utah Jazz Charlotte Hornets 109-92 stat »
Sacramento Kings Milwaukee Bucks 106-127 stat »
Los Angeles Clippers  Golden State Warriors 109-100 stat »

Atrinkti (0) Visi (2)
Nieks jo nesustabdė,tiesiog pats nesidrąskė.Komanda užtikrintai nuo pradžių pirmavo,Middletonas puolime užsikūrė,tai graikas ir perdavė estafetę draugui.Pats tik devynis metimus išmetė,matė,kad Middletonas karštas,per jį ir ėjo visas žaidimas.