Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Bruklino „Nets“ (17-20) iki šios nakties susitikimo buvo pralaimėję 7 rungtynes paeiliui, tačiau Rodions Kurucs itin svariai prisidėjo prie to, kad ši nesėkmių serija būtų nutraukta.

26
31
62%
8/13
14

„Nets“ namuose 117:113 (32:42, 25:27, 32:20, 28:24) palaužė vieną geriausių Rytų konferencijos komandų Majamio „Heat“ (27-11).

Kurucs per 23 minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 4/5 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei užsidirbo 4 asmenines pražangas.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, Jimmy Butleris atliko reidą krepšio link ir padidino „Heat“ persvarą iki 9 taškų (109:100). Vis tik Spenceris Dinwiddie bei Carisas LeVertas smeigė po tritaškį, Taureanas Prince‘as pataikė iš po krepšio ir „Nets“ deficitas sumenko iki minimumo – 108:109.

Bamas Adebayo atsakė dvitaškiu, Dinwiddie realizavo vieną baudos metimą, bet prieš prasidedant paskutinei mačo minutei LeVertas atseikėjo dar vieną tritaškį ir šeimininkai persvėrė rezultatą (112:111).

Kitoje atakoje Derrickas Jonesas nepataikė iš toli, o likus 25,9 sekundės, Prince‘as pataikė dvitaškį ir dar labiau padidino „Nets“ persvarą – 114:111. Butleris atsakė metimu iš po krepšio, o tuomet „Heat“ ėmė taikyti tyčinių pražangų taktiką.

Joe Harrisas sumetė abi baudas, o Duncanas Robinsonas prametė tritaškį. Harrisas po šio epizodo vėl stojo prie baudų metimų linijos, realizavo vieną baudą ir to užteko, jog „Nets“ įtvirtintų pergalę (117:113).

Už latvį rezultatyviau žaidė tik Dinwiddie, kuris pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 2/6 trit., 4/8 baudos), atliko 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo. 14 rezultatyvių perdavimų – naujasis Dinwiddie karjeros rekordas.

Daugiausia pataiko: Spencer Dinwiddie

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 26 (8/13 dvit., 14 rez. perd.), Rodions Kurucs 19 (3/4 dvit., 4/5 trit.), Taureanas Prince‘as 17 (7/7 dvit., 1/10 trit.), Jarrettas Allenas (11 atk. kam.) ir Carisas Levertas (1/6 dvit., 3/9 trit.) po 11, Timothe Luwawu-Cabarrotas 10.

„Heat“: Jimmy Butleris 33 (12/16 dvit., 9 atk. kam.), Bamas Adebayo 22 (10/13 dvit., 7 rez. perd., Goranas Dragičius 17 (3/6 dvit., 2/7 trit.), Kendrickas Nunnas 10 (5/8 dvit.).