Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (9-4) ekipa.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 87:83 (21:20, 20:21, 27:17, 19:25) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (5-7) komandą.

Mantas Kalnietis per 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė 3 taškus (0/5 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Tuo metu Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

„Lokomotiv“ kur kas sėkmingiau sužaidė trečiąjį kėlinį, po kurio į ketvirtąjį išsinešė 10 taškų persvarą (68:58).

Lemiamame ketvirtyje svečiai dukart savo deficitą buvo sumažinę iki 4 taškų, tačiau pasivyti šeimininkų taip ir nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Alanas Williamsas, kurio sąskaitoje buvo 12 taškų (2/3 dvit., 8/12 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, tiek pat perimtų kamuolių, viena klaida ir iš viso surinkti 24 naudingumo balai.

vaecockbans
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti