Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Luka Dončičius iš žaidimo pataikė tik 4 metimus iš 15 (27 proc.), tačiau atliko 12 rezultatyvių perdavimų, šeši Dalaso „Mavericks“ (24-15) žaidėjai užfiksavo dviženklį rezultatyvumą ir komanda pasiekė pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės.

19
21
12
100%
8/8

Ricko Carlisle'o auklėtiniai savo aikštėje 109:91 (20:22, 21:28, 32:16, 36:25) pranoko Filadelfijos „76ers“ (25-15) klubą, o pergalę vainikavo antrasis Bobano Marjanovičiaus taiklus sezono tritaškis.

Tiksint paskutinei minutei, ties tritaškiu atsidūręs serbas iš pradžių netiksliai atakavo krepšį iš toli, tačiau Sethas Curry sugriebė kamuolį puolime ir „Mavs“ bokštas gavo progą pasitaisyti.

Antruoju bandymu Marjanovičius neklydo, o tinklelį skrodęs metimas emociškai susprogdino Dalaso ekipos namų areną, džiaugsmu tryško ir šeimininkų atsarginiai žaidėjų suolelis.

Marjanovičius per 8 minutes aikštėje iš viso pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 1 kamuolį.

Dončičius taip pat dar 8 kamuolius ir 5 sykius suklydo.

Po ilgosios pertraukos 12 taškų deficitą panaikinusią „Mavericks“ trečiajame ketvirtyje truktelėjo Dwightas Powellas, per kėlinį surinkęs 10 iš 19 savo taškų. Dalaso ekipa per 12 minučių atkarpą iš viso įmetė 32 taškus ir ketvirtį laimėjo dvigubai 32:16.

Benas Simmonsas visus savo 11 taškų surinko pirmoje mačo dalyje, gynėjas taip pat atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius.

„Mavericks“: Dwightas Powellas (3/12 dvit., 12 rez. perd.) ir Dwightas Powellas (12 atk. kam.) – po 19, Dorianas Finney-Smithas 16, Timas Hardaway ir Bobanas Marjanovičius – po 12, Maximilianas Kleberas 10 (8 atk. kam.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 20 (2/7 trit., 10 atk. kam.), Joshas Richardsonas ir Alas Horfordas – po 16, Benas Simmonsas 11 (11 rez. perd.).

Praėjusios nakties rezultatai:

Portland Trail Blazers Milwaukee Bucks 101-122 stat »
Denver Nuggets Cleveland Cavaliers 103-111 stat »
Dallas Mavericks Philadelphia 76ers 109-91 stat »
Oklahoma Thunder Los Angeles Lakers 110-125 stat »
Detroit Pistons Chicago Bulls 99-108 stat »
Boston Celtics New Orleans Pelicans 140-105 stat »
Houston Rockets Minnesota Timberwolves 139-109 stat »

Atrinkti (0) Visi (7)
Į zalgiri
Bobana
2020-01-12
+2
bamata
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-12
-5
Anonimai
kiek matydavau Luka daznai tempdavo komanda su 31 34 taskais
2020-01-12
+3
Po pralaimėjimo Lakersam Luka tiesiog nusiramino ir šį kartą daug daugiau komandos draugams davė pasireikšt.Pats sąlyginai nedaug metimų išmetė,už tai perdavimų išdalino.Šeši žaidėjai dviženklį taškų skaičių pelnė,nebuvo vieno ryškaus lyderio,tai ir padėjo laimėti.